Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Legal English nie tylko dla prawników

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_b9efa2886575443.jpg
Legal English nie tylko dla prawników

Kiedy prawnik powinien używać formalnego, a kiedy potocznego angielskiego? Jak z łatwością mówić i pisać po angielsku na tematy prawne? Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej organizuje warsztaty językowe dla prawników i wszystkich osób posługujących się w codziennej pracy prawniczym językiem angielskim.

Kurs „Spring Masterclass in Legal English (SMILE)” w SWPS jest skoncentrowany na różnych aspektach stylistyki prawnej w języku angielskim. Program obejmuje 10 intensywnych sesji warsztatowych, w trakcie których uczestnicy poznają podstawowe słownictwo prawnicze, różnice w posługiwaniu się formalnym i nieformalnym językiem angielskim. Dowiedzą się, jak funkcjonuje język prawniczy i wezmą udział w interaktywnym treningu lingwistycznym i tłumaczenia tekstów prawniczych.

– Pokażemy, jak w prosty sposób mówić profesjonalnie po angielsku omawiając tematy prawne. Pomożemy w rozwiązaniu niejasnych i skomplikowanych konstrukcji lingwistycznych z dziedziny prawa i administracji – mówi prowadzący warsztaty Raf Uzar, filolog SWPS, brytyjczyk, tłumacz, dziennikarz i ekspert językowy realizujący specjalistyczne szkolenia językowe dla branży prawniczej.

Szkolenie jest skierowane do osób, które mają dobry poziom języka angielskiego i chcą zdobyć podstawową wiedzę z zakresu Legal English. Do udziału w warsztacie mogą zgłosić się studenci prawa i prawnicy z biegłą znajomością języka angielskiego, a także studenci anglistyki, tłumacze i wszystkie osoby, które wykorzystują w codziennej pracy prawniczy język angielski i chcą podnieść swoje umiejętności w zakresie posługiwania się specjalistycznym słownictwem z dziedziny prawa. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń SWPS.

Szkolenie odbędzie się w dniach 17-19 maja w siedzibie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, przy ulicy Chodakowskiej 19/31 w Warszawie.

Więcej informacji o rekrutacji i opłatach na stronie: http://www.podyplomowe.pl/w zakładce „szkolenia”.

2013-05-06 ,