Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Kraków: Wiosna Przedsiębiorców na AGH

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_14da3554ba6538420.jpg
Kraków: Wiosna Przedsiębiorców na AGH

Jak otrzymać pracę w zawodzie na poziomie naszych aspiracji zawodowych i płacowych? - NZS w zaledwie 2 dni wskaże Ci skuteczne sposoby na osiągnięcie tego celu!  Nie wierzysz, że to możliwe? Sprawdź!

"Wiosna Przedsiębiorców" to już druga edycja autorskiego projektu NZS AGH.  Inicjatywa ta skierowana jest do studentów chcących przyspieszyć rozwój swojej kariery - przedsiębiorczych, kreatywnych, wierzących we własne możliwości. Jeśli nie chcesz być ograniczany przez ramy organizacyjne korporacji, pragniesz mieć bezpośredni wpływ na losy organizacji którą będziesz tworzyć, to oferowane przez nas wydarzenie jest dla Ciebie idealne.

 Ideą projektu jest obudzenie w studentach ducha przedsiębiorczości. Pokażemy Wam, że aby stworzyć własny biznes, potrzeba jedynie dobrego pomysłu i wiary w siebie. Zaproszeni przez nas prelegenci przedstawią Wam krok po roku, jak założyć własną firmę, jak nią zarządzać, w jaki sposób ustrzec się podstawowych błędów przy jej prowadzeniu oraz jak nawiązywać biznesowe kontakty.

13 i 14 kwietnia w Centrum Dydaktyki AGH będziecie mieli możliwość:

- wysłuchania profesjonalnych prelekcji

- wzięcia udziału w konkursach z nagrodami,

- wzięcia udziału w spotkaniach networkingowych,

- wzięcia udziału w debacie z przedstawicielami nauki i biznesu,

- zapoznania się z działalnością naszych Partnerów.

Więcej szczegółów na temat tej inicjatywy znajdziecie pod adresem www.wiosna.nzsagh.pl. Za pośrednictwem tej strony zapoznacie się z harmonogramem wydarzenia, poznacie prelegentów oraz dokonacie elektronicznej rejestracji.

Patronem Medialnym wydarzenia jest portal Youngpro.pl.

2013-03-25 ,