Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Kraków: Rejestracja na Targi Camp America otwarta jeszcze tylko do niedzieli

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_ece92bb1378256451.jpg
Kraków: Rejestracja na Targi Camp America otwarta jeszcze tylko do niedzieli

Zastanawiasz się, jak spędzić tegoroczne wakacje? Interesują Cię podróże po Stanach Zjednoczonych, ale spodziewasz się wysokich kosztów wyjazdu? Camp America proponuje Ci tanią i bezpieczną alternatywę, dzięki której całe najbliższe wakacje możesz spędzić w USA. Bilet lotniczy w obie strony opłacony jest przez organizatora.

Jeżeli ciekawi Cię ta opcja, przyjedź na Wielkie Targi Camp America w poniedziałek 4 lutego na godz. 12.00 do Hotelu Qubus w Krakowie. Przed przyjazdem koniecznie zarejestruj się na stronie www.campamerica.pl/targi_rejestracja. O targach możesz dowiedzieć się więcej na stronie www.campamerica.pl/targi.  Są to największe tego typu targi w Polsce, organizowane już od 20 lat, na których spotkasz 23 pracodawców z USA – dyrektorów amerykańskich ośrodków kolonijnych („summer camps”) dla dzieci i młodzieży. W wybranym przez siebie ośrodku możesz podjąć wakacyjną pracę w ramach programu Camp America.

Camp America to znany na całym świecie, działający już od ponad 40 lat program wymiany kulturalnej, organizowany przez Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych i nadzorowany przez Departament Stanu USA. Szczegóły tego programu znajdziesz na stronie www.campamerica.pl/ . Na targach w poniedziałek 4 lutego możesz zostać uczestnikiem programu i jednocześnie „od ręki” zdobyć miejsce pracy w Ameryce! 

Wstęp na targi jest bezpłatny, warto jednak wziąć ze sobą 299 zł (pierwsza rata opłaty programowej) na wypadek, gdyby się powiodło! W tym roku w Targach Camp America mogą wziąć udział również osoby, które nigdy wcześniej nie zgłosiły się do programu. Rejestracja trwa do południa w niedzielę – zapraszamy i życzymy spełnienia „amerykańskich marzeń” już 4 lutego!

2013-02-01 ,