Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Kraków: praca dla absolwentów z językami obcymi

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_46d72a58151674184.jpg
Kraków: praca dla absolwentów z językami obcymi

Czy można zdobyć dobrze płatną pracę nie posiadając doświadczenia ani ukończonych studiów? Można. Agencja zatrudnienia Randstad prowadzi rekrutacje dla firm z sektora BPO/SSC, w których podstawowym kryterium zdobycia zatrudnienia jest bardzo dobra znajomość jednego z kilkunastu języków obcych. Poszukiwani są głównie studenci ostatnich lat oraz absolwenci, spełniający postawione wymaganie. Zatrudnieni rozpoczną pracę w jednej z największych światowych firm, które otworzyły swoje przedstawicielstwa w Krakowie.       

Szansę na zatrudnienie ma każdy, kto włada biegle lub w stopniu bardzo dobrym jednym z wymaganych języków. Chodzi zarówno o języki typowe dla naszego rynku pracy, jak i te rzadziej spotykane. Na liście znajdują się: niemiecki, czeski, hiszpański, francuski, holenderski, fiński, duński, norweski, włoski, portugalski, kataloński, rosyjski,  flamandzki, arabski, czy turecki.

Dodatkowym kryterium wyboru jest posiadane doświadczenie w obsłudze klienta, księgowości, logistyce lub turystyce. Nie jest to jednak warunek konieczny, dlatego że poszukiwane są również osoby bez doświadczenia. Pierwszeństwo mają kandydaci władający płynnie jednym z wymienionych języków obcych.

Nasze otwarte projekty rekrutacyjne to bardzo atrakcyjna oferta dla każdego, kto chce pracować w międzynarodowym środowisku – mówi Anna Skalny, Menedżer krakowskiego biura Randstad. – Dla kandydatów to również możliwość wkroczenia na ścieżkę naprawdę szybkiego rozwoju, awansu. Dodatkowo jest to również propozycja pracy w sposób odbiegający od funkcjonujących stereotypów dotyczących „obsługi klienta”. Nasi Klienci stawiają na osoby kreatywne, chcą, aby ich pracownicy czerpali przyjemność z pracy z ludźmi. Profesjonalista to niekoniecznie spokojny człowiek w garniturze, pracujący od 8.00 do 16.00. I właśnie tę możliwość dołączenia do dynamicznego, wielokulturowego, a przy tym profesjonalnego środowiska kandydaci cenią najbardziej.

Wybór branż jest duży. Kandydaci poszukiwani są do znajdujących się w Krakowie oddziałów największych na świecie firm sektora IT, HR, turystycznego, konsultingowego czy też logistycznego i FMCG.

Firmy dla których Randstad szuka pracowników oferują zatrudnionym kandydatom konkurencyjne wynagrodzenie - interesujące zwłaszcza dla absolwentów, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy.

Więcej informacji na: www.randstad.pl

2012-05-10 ,