Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Konkurs na pracę magisterską o edukacji

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_c4709695308008523.jpg
Konkurs na pracę magisterską o edukacji
3 tys. zł może wygrać autor najlepszej pracy magisterskiej dotyczącej edukacji. Zgłoszenia w konkursie organizowanym przez Instytut Badań Edukacyjnych przyjmowane są do 17 listopada.

Tematem pracy konkursowej może być dowolne zagadnienie związane z dziedziną edukacji (np. wczesnej edukacji i opieki, finansowania oświaty, ekonomii edukacji oraz szkolnictwa wyższego i uczenia się dorosłych). Praca magisterska musi zawierać poprawne metodologicznie wnioski, a podstawą analiz winny być wyniki z badań lub dane dostępnie publicznie.

 

Główna nagroda wynosi 3 tys. zł, nagroda druga to 2 tys. zł, a trzecia 1 tys. zł.

 

Do konkursu można zgłosić pracę magisterską, która dostarcza nowej wiedzy, ważnej z punktu widzenia praktyki i polityki edukacyjnej. Organizatorzy konkursu zachęcają zwłaszcza do przesyłania prac, które dotyczą zmian, jakie zachodziły w edukacji od 1999 r.

 

Udział w konkursie mogą wziąć absolwenci dowolnego kierunku, wszystkich uczelni wyższych, którzy obronili pracę magisterską w okresie od 31 października 2013 r. do 31 października 2014 r. Zgłoszenia prac do konkursu mogą dokonywać autorzy a także uczelnie i promotorzy za zgodą autora.

 

Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) jest placówką badawczą prowadzącą interdyscyplinarne badania naukowe nad funkcjonowaniem i efektywnością systemu edukacji w Polsce. Instytut uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych, przygotowuje raporty, sporządza ekspertyzy oraz pełni funkcje doradcze.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 listopada, a wyniki ogłoszone mają być do 30 stycznia 2015 r. Szczegóły na stronie http://eduentuzjasci.pl/konkurs

 

Źródło: PAP - Nauka w Polsce

2014-05-19 ,