Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Konkurs: 10.000 zł dla organizacji studenckich i kół naukowych!

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_60e483efbd6635140.jpg
Konkurs: 10.000 zł dla organizacji studenckich i kół naukowych!

Firma Danone zaprasza organizacje studenckie i koła naukowe z całej Polski do udziału w II edycji konkursu „Działaj razem z Praca@Danone”, którego celem jest promocja studenckiej proaktywności. Pokażcie entuzjazm, energię i  pasję do działania! Łączna pula nagród w konkursie wynosi ponad 10.000 zł.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie linków do filmów lub prezentacji przedstawiających działalność organizacji do 20 listopada br. na adres konkurs@pracawdanone.pl. Na zwycięzców czekają trzy nagrody pieniężne w wysokości 3.000 zł każda, do wykorzystania na rozwój członków zwycięskich organizacji studenckich i kół naukowych. Przewidziane są również liczne nagrody dodatkowe!

– Poza cennymi nagrodami, konkurs jest przede wszystkim okazją do zaprezentowania działalności i promocji projektów realizowanych na rzecz społeczności studenckiej – podkreśla Izabela Miklaszewska reprezentująca KN ZZL Experience przy Politechnice Łódzkiej, laureata I edycji projektu. – Udział w konkursie przełożył się na widoczny wzrost popularności naszego koła – dodaje.

Wybór tegorocznych zwycięzców nastąpi w dwóch etapach: w dniach 22 listopada – 6 grudnia fani profilu Praca@Danone wyłonią ośmiu finalistów, spośród których jury wybierze zwycięzców konkursu. – Zaprezentowaną działalność finalistów ocenimy przez pryzmat naszych wartości, którymi są humanizm, otwartość, bliskość i entuzjazm - informuje Łukasz Trzeszczkowski, Specjalista ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy w Danone.

W I edycji konkursu „Działaj razem z Praca@Danone” udział wzięło ponad 60 organizacji studenckich i kół naukowych z 12 ośrodków akademickich, a jej laureatami są KN Strateg z Gdańska oraz C.A.R.S. i KN ZZL Experience z Łodzi.

Więcej informacji, regulamin oraz ubiegłoroczne zgłoszenia dostępne są w aplikacji konkursowej na profilu Praca@Danone (www.facebook.com/PracawDanone).

2012-11-19 ,