Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Konkurs "BioIDEA" czeka na autorów nowatorskich badań

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_0c77fed8f44125555.jpg
Konkurs

Nawet 40 tys. złotych na rozwinięcie własnego projektu innowacyjnego w branży nauk przyrodniczych czeka na laureata III edycji konkursu "BioIDEA". Konkurs wyłoni najlepsze pomysły na badania naukowe, wynalazki, innowacyjne pomysły. Zgłoszenia można przesyłać do 15 maja.

W konkursie mogą wziąć udział pracownicy naukowi uczelni i instytutów oraz studenci kierunków pokrewnych do obszaru life science, takich jak biotechnologia, chemia, biologia, medycyna, farmacja i innych nauk przyrodniczych.

Konkurs ma wyłonić najlepszy pomysł związany z badaniami naukowymi, wynalazkami, innowacyjnymi pomysłami, produktami i inicjatywami dotyczącymi branży nauk przyrodniczych - life science - który może dysponować potencjałem komercyjnym. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość zgłoszeń.

Główną nagrodą dla zwycięzcy jest dofinansowanie projektu kwotą do 40 tys. zł w ramach umowy preinkubacyjnej, która umożliwi sfinansowanie działań związanych z realizacją projektu naukowego.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie: http://www.jci.pl/bioidea

Konkurs zostanie rozstrzygnięty po 6 czerwca, a nagrody rozdane latem br.

PAP - Nauka w Polsce

2012-04-10 ,