Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

KAROLE 2013- najlepsi z najlepszych

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_c692a63bbf633351.jpg
KAROLE 2013- najlepsi z najlepszych

Od października 2012 trwa praca nad XXI edycją konkursu KAROLE. Co roku autorzy najlepszych prac projektowych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej zostają wyróżnieni na forum pracowników Wydziału, Politechniki oraz Partnerów biznesowych i medialnych konkursu.

Studenci nominowani do KAROLI udowadniają, że na Politechnice Gdańskiej najważniejsze w kształtowaniu przyszłych absolwentów są: umiejętności praktyczne, kreatywność oraz innowacyjne myślenie. Najlepsi z najlepszych otrzymają tradycyjne statuetki- piramidki oraz liczne nagrody.

Konkurs powstał w 1993 roku, jego nazwa została przyjęta od imienia prof. Karola Adamieckiego (1866- 1933), współtwórcy naukowych podstaw organizacji i zarządzania. Pomysłodawcami konkursu są dr inż. hab. Marek Wirkus, dr inż. Jerzy Koszałka oraz mgr inż. Władysław Stachowski, a od kilku lat organizacją przedsięwzięcia zajmuje się Międzywydziałowe Koło Naukowe Project Management.

Gala konkursowa odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 18:00 w Dworze Artusa, w Gdańsku. Prace nominowane są w sześciu kategoriach:

  • Zarządzanie produkcją
  • Zarządzanie przedsięwzięciami z wykorzystaniem MS Project
  • Innowacje produktowe
  • Biznesplan
  • Badania marketingowe
  • Projekty informatyczne
Więcej informacji – http://www.karole.zie.pg.gda.pl/


2013-04-18 ,