Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Jak ubrać się na kolację wigilijną z rodziną?

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_4e1cf946726126841.jpg
Jak ubrać się na kolację wigilijną z rodziną?
Uroczysta kolacja wigilijna jest ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny. Pięknie nakryty stół oraz wspaniałe potrawy są oczywiście podstawą udanej wieczerzy, jednak by ten wieczór był naprawdę wyjątkowy, należy zadbać również o swój wygląd. Jak można się ubrać na tę wyjątkową kolację, by wyglądać modnie i elegancko?

Sukienka? Niekoniecznie!

Dla młodej kobiety elegancka sukienka może okazać się idealnym strojem na uroczystą, wigilijną kolację. Klasyczna mała czarna lub zawsze modna princeska to propozycje, dzięki którym można się wspaniałe zaprezentować w trakcie rodzinnego spotkania. Co jednak mogą wybrać miłośniczki bardziej oryginalnych rozwiązań? Proste czarne spodnie połączone z elegancką bluzką, mogą zmienić się we wspaniałą wieczorową kreację. Wystarczy zadbać o dopasowanie do nich żakietu, który podkreśli zalety figury i przyciągnie uwagę krojem. Wcięcie w talii lub asymetryczny zamek mogą do klasycznej kreacji dodać nieco nowoczesnej elegancji. Wiele ciekawych żakietów, łączących młodzieżową stylizację z eleganckim wyglądem, można znaleźć na www.zalando.pl. Tu każda młoda kobieta znajdzie dla siebie wiele wspaniałych inspiracji na wigilijne spotkanie przy stole.

Wigilijna kreacja dla niego 

Cóż mają począć panowie, którzy chcą zadowolić starszych członków rodziny nienagannym strojem? Jeansy można zastąpić równie wygodnymi spodniami z materiału. Wybór koszuli również nie jest trudnym zadaniem. Projektanci już dawno zauważyli zamiłowanie panów do wygody, stąd też w najnowszych świątecznych kolekcjach stawia się na koszule wygodne, przyciągające młodzieżowym fasonem, a jednocześnie – idealnie pasujące do sportowych marynarek. Pod taką marynarkę można też założyć uniwersalny, gładki golf.

Elegancja i wygoda, moda oraz świąteczny szyk – wszystko to można połączyć, wybierając strój na wigilijną kolację. Nikt przecież nie powiedział, że oryginalność i niebanalne stylizacje muszą się wykluczać. Wręcz przeciwnie – przy świątecznym stole mogą sprawdzić się doskonale. 

2013-12-17 ,