Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

ITMAGINATION - droga do kariery zawodowej

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_7d1915d99d8937899.jpg
ITMAGINATION - droga do kariery zawodowej

Kilkudziesięciu wystawców pojawi się na XI Targach Pracy na Politechnice Warszawskiej. To szansa dla studentów i absolwentów na rozpoczęcie kariery zawodowej.

Już za kilka dni, a dokładnie 4-5 marca, gmach Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej zapełni się stoiskami firm, m.in. z branży IT. XI Targi Pracy przygotowano z myślą o studentach i absolwentach elektroniki i informatyki.

Podczas targów młodzi ludzie będą mieli okazję porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami w cztery oczy. Oferty praktyk, staży i pracy zaprezentuje tym razem ponad 40 wystawców. Stoiska będą wystawione w holu na pierwszym piętrze. Organizatorzy liczą, że na targach pojawi się ponad 3000 studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. - Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, poznać ich oferty pracy, staży i praktyk. A także dowiedzą się, jak wygląda system pracy w danej firmie i poznają oczekiwania pracodawców – mówi prof. nzw. dr hab. inż. Tomasz Starecki. - Tego dnia warto zabrać ze sobą CV, to doskonała okazja do złożenia dokumentów aplikacyjnych - dodaje.

Wśród wystawców będzie także ITMAGINATION, oferujący kompleksową obsługę w oprogramowaniu i dostarczaniu rozwiązań Business Intelligence oraz Enterprise Collaboration. Eksperci z firmy opowiedzą o jej obszarach działalności i odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu projektowania oraz tworzenia dedykowanych rozwiązań analitycznych i raportowych.

Uczestnicy dowiedzą się, jakich pracowników szuka firma i co im oferuje. – Tworzymy innowacyjne rozwiązania dla dużych międzynarodowych firm. Nasz zespół to blisko stu specjalistów IT, którzy wykorzystują najnowsze technologie umożliwiające opracowywanie oprogramowania, w pełni odpowiadającego na wskazane potrzeby organizacji – mówi Daniel Arak, Business Development Director w ITMAGINATION.

XI Targi Pracy i Praktyk startują o godzinie 9:00 i potrwają do 15:00. Przypominamy, że odbędą się one w gmachu Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej przy ul. Nowowiejska 15/19.

2013-02-28 ,