Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Gra biznesowa L’ORÉAL REVEAL

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_b9d46ffe242246523.jpg
Gra biznesowa L’ORÉAL REVEAL

Wycieczka do Paryża, czytnik e-booków i ułatwiony start w firmie L’Oréal czekają na zwycięzców gry biznesowej L’ORÉAL REVEAL.

Gracze uczestniczą w procesie wprowadzania nowego produktu firmy L’Oréal na rynek. Dowiadują się, na czym polega specyfika pracy w różnych działach: marketingu, sprzedaży, badań naukowych i rozwoju, finansów i controllingu oraz produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw. Dzięki temu mogą określić kierunek swojej przyszłej kariery.

W grze biorą udział młodzi ludzie z całego świata - studenci studiów licencjackich i magisterskich, a także absolwenci do dwóch lat po skończeniu studiów. Zwycięzca polskiej edycji otrzyma czytnik e-booków. Osoby z najlepszymi wynikami w Polsce wezmą udział w skróconym procesie rekrutacji na Talent Development Program, rozpoczynający się w lipcu w L’Oréal Polska lub Fabryce L’Oréal Polska. Zwycięzcy całego konkursu pojadą na wycieczkę do Paryża.

Dodatkowo co tydzień na portalu Kariera.com.pl  i na Facebooku  - mini-konkursy, w których można wygrać kosmetyki.

Aby wziąć udział w grze, wystarczy zalogować się na www.reveal-the-game.com i wykonać wszystkie zadania do 3.06. Ukończenie gry trwa ok. 4 godziny, ale można ją opuszczać i do niej wracać w dowolnym momencie.

2012-04-13 ,