Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Efektywność rozwiązań logistycznych firm w regionie łódzkim

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_786fa0c5736043408.jpg
Efektywność rozwiązań logistycznych firm w regionie łódzkim
Efektywność rozwiązań logistycznych firm w regionie łódzkim tematem konferencji na Politechnice Łódzkiej. W dniach 10-11 czerwca na Politechnice Łódzkiej na wydziale Organizacji i Zarządzania odbywa się IX Konferencja Logistyczna „Efektywność i skuteczność w logistyce”. Celem imprezy jest prezentacja rozwiązań logistycznych i dobrych praktyk stosowanych w przedsiębiorstwach województwa łódzkiego, w tym jednego z największych pracodawców regionu, firmy Corning Cable Systems. W trakcie dwudniowej imprezy zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i wyniki badań dotyczące logistyki i zarządzania łańcuchami dostaw.

Konferencja stanowi platformę integracji i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami firm logistycznych, pracownikami instytucji państwowych, zaproszonymi gośćmi a środowiskiem naukowym.

Patron Główny Imprezy, firma Corning Cable Systems, potentat branży telekomunikacyjnej i czołowy producent systemów światłowodowych, stworzył dla przyszłych inżynierów szansę na zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi poprzez bogate programy płatnych praktyk i staży oraz cykl warsztatów, które poprowadzą doświadczeni pracownicy firmy. W roku akademickim 2013/2014 w trakcie programu Akademia Corning Cable Systems przygotowany zostanie dla studentów cykl wykładów dotyczących m. in. wskaźników logistycznych.

Imprezę przygotowało Koło Naukowe Zarządzania Produkcją i Konsultingu, które od 1995 roku na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej popularyzuje wśród studentów dziedziny naukowe związane z logistyką, zarządzaniem oraz produkcją.
2013-06-11 ,