Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Dni Kariery - pierwszy krok na ścieżce do Twojej kariery

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_a6bf2925884043491.jpg
Dni Kariery - pierwszy krok na ścieżce do Twojej kariery
Dni Kariery® to jedne z największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży, w tegorocznej edycji bierze udział ponad 60 firm. Poznańska edycja odbędzie się 17 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich, pawilon numer 6. Organizatorem wydarzenia są studenci z międzynarodowej organizacji AIESEC.
 
Dni Kariery® odbywają się od ponad 20 lat, w dziesięciu największych ośrodkach akademickich w Polsce. Z roku na rok organizatorzy zapraszają przedstawicieli różnorodnych firm, z prawie wszystkich branż. Oferty znajdą zarówno studenci kierunków ekonomicznych, technicznych jak i humanistycznych. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie  www.dnikariery.pl i pobrać bezpłatny bilet upoważniający do wejścia na teren targów.
 
Dni Kariery® to okazja do osobistego spotkania z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami i zadania im pytań. Pracownicy ponad sześćdziesięciu firm, które biorą udział w targach, przedstawią oferty pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów szkół wyższych. Uczestnicy, poprzez rozmowę mogą uzyskać informacje na temat procesów rekrutacji, wymagań oraz oczekiwań firmy. 
 
Więcej informacji na oficjalnej stronie: www.dnikariery.pl lub na www.facebook.com/DniKariery
 
2014-03-12 ,