Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Corning Women’s Open Day

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_18ab97e6bd4047652.jpg
Corning Women’s Open Day

W piątek 28 marca odbędzie się w Strykowie pod Łodzią Corning Women’s Open Day. Kolejny event promujący rozwój zawodowy kobiet, po sukcesie „Dnia Inżynierek” na Politechnice Łódzkiej, przygotował producent kompleksowych rozwiązań optycznych, Corning Optical Communications.

W trakcie imprezy pracujące w firmie kobiety podzielą się swoimi doświadczeniami i przedstawią jak radzą sobie z codziennymi wyzwaniami. Panowie opowiedzą nie tylko o współpracy z paniami, ale zdradzą także za co najbardziej cenią swoje koleżanki. Część spotkania odbędzie się w podziale na grupy: Inżynieryjną, Badań i Rozwoju oraz Zarządzania Łańcuchem Dostaw (SCM) aby przybliżyć studentkom zakres obowiązków i możliwości rozwoju w poszczególnych działach. Firma zorganizowała bezpłatny transport z Łodzi.

Podczas Akademickich Targów Pracy 2 kwietnia przedsiębiorstwo przedstawi w Łodzi bogaty program płatnych praktyk i staży. Studenci będą mogli porozmawiać z pracownikami, którzy zaczynali przygodę z firmą właśnie od stażu. Corning przygotował również atrakcyjne konkursy z nagrodami.

 

2014-03-27 ,