Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Bezpłatny kurs języka rosyjskiego w partnerstwie z Uniwersytetem Moskiewskim

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_b60c8702e9974488.jpg
Bezpłatny kurs języka rosyjskiego w partnerstwie z Uniwersytetem Moskiewskim

Nabór uczestników intensywnego specjalistycznego kursu języka rosyjskiego pt. "Język rosyjski narzędziem międzynarodowej komunikacji - EURO 2012" ogłosiło Polsko-Rosyjskie Centrum Edukacyjne "Centrus". Bezpłatny kurs zakończy egzamin końcowy w obecności komisji z Państwowego Uniwersytetu Moskiewskiego im. Łomonosowa. 

Jak informuje dr Natalia Gołka, dyrektor "Centrus", kurs zostanie przeprowadzony w ramach programu działań na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej osób w wieku niemobilnym. Nie jest jednak przeznaczony dla bezrobotnych - warunkiem jest posiadanie stałej umowy o pracę. Program o nazwie 45/50 PLUS jest realizowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej i Urząd Pracy m.st. Warszawy ze środków Funduszu Pracy. Do uczestnictwa w zajęciach zaproszone zostały osoby z Warszawy, które ukończyły 45 lat.

Kurs obejmuje 120 godzin zajęć w grupach do 10 osób, w tym konwersatoria, ćwiczenia praktyczne oraz konsultacje przed egzaminem i sam egzamin. Przed rozpoczęciem zajęć odbędą się testy poziomujące i rozmowa ustna z zainteresowanymi osobami. Po zakończeniu kursu odbędzie się pięcioczęściowy, dwudniowy egzamin końcowy w obecności komisji z Państwowego Uniwersytetu Moskiewskiego im. Łomonosowa.

Pomyślny wynik gwarantuje otrzymanie międzynarodowego certyfikatu językowego w języku rosyjskim i angielskim z zaznaczeniem poziomu znajomości języka, wydany przez Ministerstwo Edukacji Federacji Rosyjskiej.

Zgłoszenia można nadsyłać do 17 lutego na adres mailowy- natalia.golka@gmail.com

www.naukawpolsce.pap.pl


2012-02-15 ,