Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

300 miejsc pracy w UBS Poland Service Centre

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_a652d7ecb73183123.jpg
300 miejsc pracy w UBS Poland Service Centre

Ambitne zadania, dobrze zarządzany zespół oraz ciekawa i motywująca do dalszego rozwoju praca. Takie marzenia ma każdy, kto szuka swojego idealnego pracodawcy. Jakie jest jednak prawdopodobieństwo sukcesu na jego znalezienie? Mniej więcej odpowiada szansom na piesze okrążenie świata. A jednak… wędrując wzdłuż Wisły można trafić na Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce – UBS Poland Service Centre – szwajcarska jakość a adres krakowski. Firma do końca 2013 roku chce zatrudnić kolejnych 300 osób.

UBS PSC istnieje w Krakowie od 2007 roku i w ciągu kilku lat stał się ważnym punktem w globalnej strategii przedsiębiorstwa. Firma zatrudnia ponad 500 osób, a aktualnie prowadzi 50 procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, ponieważ zgodnie z planami, liczba pracowników do końca 2013 roku ma zwiększyć się o kolejnych 300. Główną siedzibą firmy jest biurowiec Kraków Business Park w Zabierzowie, jednak w związku z dynamicznym rozwojem oddziału zapadła decyzja o otwarciu nowego biura w Green Office na ul. Czerwone Maki w Krakowie. Dlaczego warto pracować w UBS PSC? Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne dopasowanie ścieżki kariery zawodowej oraz pracę przy ambitnych projektach na skalę globalną. Firma czeka na specjalistów, managerów oraz absolwentów, którzy dołączą do działów: finanse i księgowość, dokumentacja, analiza danych, IT, prawo i zarządzanie ryzykiem.

Kto ma szansę na pracę w UBS PSC?

Kandydat na stanowisko w UBS Poland Service Centre powinien przede wszystkim biegle posługiwać się językiem angielskim, a dodatkowo, w wybranych działach niezbędna jest również znajomość języka niemieckiego. Konieczna jest sprawna obsługa programu MS Excel oraz umiejętność pracy w grupie i otwartość na wyzwania. Dużym plusem jest doświadczenie wyniesione z zatrudnienia w międzynarodowej firmie, ale nie jest to warunek niezbędny. Bardzo istotna jest natomiast wiedza z zakresu rynków kapitałowych oraz finansowych, a szanse kandydata zwiększają posiadane przez niego zdolności analityczne, dokładność, dbałość o szczegóły oraz umiejętność poruszania się po portalach takich jak Bloomberg, ThomsonReuters czy Telekurs.

W UBP PSC posiadamy także ciekawą ofertę dla studentów, którzy chcą zdobywać doświadczenie ułatwiające dobry start do wymarzonego stanowiska. Staże w naszej firmie trwają od 3 do 12 miesięcy i są dostosowane do możliwości studenta. W tym czasie ma on możliwość korzystania z szerokiej bazy szkoleń wewnętrznych, a kolejnym argumentem przemawiającym za przystąpieniem do programu w UBS PSC jest fakt, że aż w 70% stażystów, po zakończeniu stażu, oferowana jest umowa o pracę na stałe z  na stanowiskach specjalistycznych – dodaje Grzegorz  Adamczyk, specjalista ds. rekrutacji  w UBS PSC.

Rekrutacja w UBS PSC – jak to zrobić?

Proces rekrutacji w UBS PSC rozpoczyna się od aplikacji onlinie, do której należy dołączyć CV i list motywacyjny. Jeśli kandydatura spełnia oczekiwania, następnym krokiem jest rozmowa telefoniczna, podczas której można spodziewać się pytań o doświadczenie zawodowe, zainteresowania oraz oczekiwania płacowe. Trzeci etap to testy dostosowane zakresem pytań do profilu stanowiska, badające cechy osobowościowe oraz umiejętności językowe. Wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowy kwalifikacyjne z rekruterami, managerami lub HR Business Partnerem. Jeśli proces przebiegnie pomyślnie, UBS PSC zapewnia zatrudnionym system wdrożeniowy Induction, który pomaga  zaadaptować się w nowym środowisku i przygotowuje do efektywnej pracy w firmie.

O wysokich standardach podejścia do pracowników, polityce personalnej i możliwościach, które UBS Poland Service Centre  stwarza swoim pracownikom świadczy przyznany w marcu 2013 roku prestiżowy tytuł Great Place To Work.

Szczegóły związane z wymaganiami na stanowiska pracy w UBS PSC można znaleźć na stronie internetowej www.ubs.com/polandcareers.





2013-04-04 ,