Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 26.08.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_e85625fcf47550833.jpg

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 26.08.2011Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 26.08.2011

****

Międzynarodowa kariera w ONZ: szansa dla ambitnych


Co? egzamin rekrutacyjny 
Gdzie? Warszawa (część pisemna)
Kiedy? termin składania aplikacji: do 10 września 2011 (do północy czasu nowojorskiego);7 grudnia 2011 - egzamin pisemny
Dla kogo? obywatele RP, absolwenci kierunków związanych z takimi dziedzinami jak: administracja, sprawy humanitarne, informacja publiczna, statystyka; biegle władający językiem angielskim lub francuskim; urodzeni nie wcześniej niż 1 stycznia 1979

Jeśli spełniasz wszystkie z wyżej wymienionych kryteriów, a dodatkowo znasz któryś z pozostałych oficjalnych języków ONZ, tj. arabski, chiński, rosyjski, hiszpański, nie wahaj się aplikować na stanowisko pracownika Sekretariatu Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Osoby, które zdadzą egzamin otrzymają propozycję pracy na stanowisku profesjonalisty (P-1 lub P-2) w Sekretariacie ONZ lub w jednej z misji pokojowych. Ci, którzy nie znajdą zatrudnienia bezpośrednio po egzaminie, zostaną umieszczeni na liście rezerwowej. Sekretariat ONZ przewiduje, że wszystkie osoby, które zdały egzamin znajdą zatrudnienie w okresie nie dłuższym niż dwa lata.

Więcej informacji znajdziesz na stronie.


****

Radzenie sobie ze stresem


Co? warsztat
Gdzie? budynek dawnego CIUWu s. 017
Kiedy? 3 września (sobota), godz. 10:00-18:30
Dla kogo? studenci Uniwersytetu Warszawskiego

Biuro Karier UW zaprasza na zajęcia związane z tematyką stresu. 

Celem zajęć prowadzonych przez p. Dorotę Mazur jest zdobycie praktycznej umiejętności radzenia sobie ze stresem w różnych sytuacjach.

Szczegóły na stronie BK UW


****

TRZYMAJ FASON. 12 WSKAZÓWEK I REKRUTACJA NA 120%


Rozmowa kwalifikacyjna wymaga od kandydata nie tylko solidnego, merytorycznego przygotowania. O profesjonaliźmie świadczy takżeautoprezentacja oraz pewność siebie. Rekruterzy natomiast, w zachowaniu potencjalnego pracownika potrafią dopatrzyć się nawet najbardziej subtelnych oznak stresu, czy braku biznesowego obycia. Zebraliśmy 12 sugestii, które pozwalają uniknąć najbardziej popularnych gaf i dopełnić wizerunek młodego profesjonalisty w każdym aspekcie rozmowy kwalifikacyjnej.


2011-08-26 ,