Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 25.03.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_e85625fcf44747819.jpg

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 25.03.2011Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 25.03.2011

Marzec to miesiąc, kiedy firmy poszukują talentów na swoje programy praktyk i staży, a także zwiększają rekrutację na stanowiska dla młodych profesjonalistów. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najciekawszych wydarzeń, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo.
****

Pierwsze targi pracy dla studentów/ek prawa! 


Studiujesz, bądź studiowałeś/aś prawo? Szukasz możliwości odbycia praktyk, podjęcia pierwszej pracy, lub po prostu chciałbyć poznać branżę prawniczą? Już 12-13 kwietnia w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się pierwsze Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. 

Dla uczestników przewidziano wiele warsztatów i szkoleń rozwijających kompetencje miękkie, oraz wykładów prezentujących możliwości rozwoju kariery zawodowej w branży prawniczej. Warto wziąć ze sobą CV - firma BCSystems w specjanym punkcie konsultacyjnym zweryfikuje je pod kątem wymagań pracodawców.

Targi odbędą się w sali 097 BUW, (ul.Dobra 56/66) w godz.: 10-17 (12.IV, wtorek) i 10-16 (13.IV, środa).****

70 pracodawców, 12-13 kwiecień - 18. Inżynieryjskie Targi Pracy


Ponad prestiowych 70 pracodawców przedstawi oferty pracy, stażu oraz praktyk w ramach 18 edycji Inżynieryjskich Targów Pracy. Event będzie się odbywał w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej, w dniach 12 i 13 kwietnia br.

Oprócz stoisk pracodawców, Inżynieryjskie Targi Pracy to także 40 warsztatów o różnorodnej tematyce, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami - m.in. 2 laptopy. Organizatorem targów jest Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.facebook.com/InzynieryjskieTargiPracy, oraz www.targipracy.org.pl.


****

Prestiżowe staże w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego


Interesujesz się stosunkami międzynarodowymi, bezpieczeństwem narodowym lub admininstracją? Masz za sobą III rok studiów, a Twoja średnia nie jest niższa niż 4.0? Jeśli tak, to aplikuj na Wakacyjny Staż w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego! 

Aby ubiegać się o jedeno z przewidzianych 22 miejsc stażowych wypełnij i prześlij do 18 kwietnia specjalny formularz aplikacyjny.****

V Ogólnopolski Konkurs Inżynieryjski BEC


Już po raz piąty Stowarzyszenie Studentów BEST organizuje Best Engeeniering Competition. BEC to konkurs skierowany dla studenckich drużyn (4 osoby + kapitan) z uczelni technicznych. Uczestnicy zmierzą się w dwóch kategoriach: Team Design - projektowanie urządzeń z przedmiotów codziennego użytku oraz Case Study - studium przypadku opracowanego przez firmę z branży technicznej. 

Najlepsza drużyna wyłoniona na etapie ogólnopolskim będzie reprezentować Polsce na Finale Ogólnoeuropejskim w Istamble. 

Deadline zgłoszeń - 10 kwiecień 2010 godz 23.59.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.2011.bec.best.org.pl


****

Dlaczego warto rozważyć karierę w NGO?


22% młodych boryka się z brakiem pracy. Alternatywą dla sektora komercyjnego, który po kryzysie szuka osób z dużym doświadczeniem jest praca w III sektorze. W NGO szybko można awansować, wszechstronnie się rozwijać i pracować przy ważnych społecznie projektach. Co prawda zarobki są nieco mniejsze niż w sektorze komercyjnym, ale świetna atmosfera pracy to wynagradza.


****

Grupa Żywiec S.A. rekrutuje na roczny program stażowy!


Grupa Żywiec S.A., to jedna z największych firm browarniczych w kraju. W jej portfolio znajdują się takie marki jak Heineken, Żywiec, Warka, czy Strong. Chcesz dołączyć do osób pracujących na sukces browaru z Żywca? Wejdź na profil pracodawcy Grupy Żywiec i dowiedz się więcej o rocznym, płatnym programie stażowym. Rekrutacja trwa do końca marca!

2011-03-25 ,