Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 23.07.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_e85625fcf43646915.jpg

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 23.07.2011Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 23.07.2011

****

Pokaż swoją pasję i zostań twarzą kampanii „Narkotyki? Na co mi to”


Co? Konkurs
Gdzie? Cała Polska
Kiedy? Zgłoszenia do 31 lipca br

19 lipca wystartował ogólnopolski konkurs dla młodzieży, w ramach którego należy zaprezentować swoją pasję lub niebanalny sposób na spędzanie czasu wolnego. Projekt jest jednym z działań kampanii społecznej – „Narkotyki? Na co mi to”. Zwycięzca konkursu zostanie twarzą akcji i pojawi się na promujących ją board’ach w popularnych miastach wypoczynkowych w Polsce. Celem konkursu jest pokazanie młodym ludziom, że istnieje wiele ciekawszych pomysłów na spędzenie czasu wolnego niż eksperymentowanie z narkotykami. 

Zadaniem uczestników w ramach przedsięwzięcia jest zaprezentowanie swojej pasji na stronie internetowej kampanii www.nacomito.com.pl w sekcji „JA”. Najbardziej ciekawe i kreatywne wpisy zostaną wyłonione w dwóch etapach - poprzez głosowanie internautów, a następnie przez jury powołane przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Konkurs potrwa do 31 lipca br. Pełen jego regulamin jest dostępny na stronie http://nacomito.com.pl/konkurs.


****

Praktyki w Grafton!


Firma Grafton to renomowana, międzynarodowa firma consultingowa zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym. Firma na polskim rynku działa od 14 lat. Aktualnie do zespołu Grafton General, odpowiedzialnego za rekrutacje administracyjne, finansowe i sprzedażowe poszukuje osoby zainteresowanej rozwojem w branży doradztwa personalnego.

Organizatorzy praktyk oferują Co możemy Ci zaproponować 3 miesięczne, bezpłatne praktyki; zapoznanie się ze specyfiką pracy w doradztwie personalnym oraz rozwoju w tej branży; możliwość pracy w międzynarodowym środowisku; wyjątkową atmosferę pracy w młodym i entuzjastycznym zespole.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://youngpro.pl/ogloszenie?id=222


****

Podwójne urodziny WWF 


Co? Impreza urodzinowa/manifest
Gdzie? Tor Wyścigów Konnych Służewiec, ul. Puławska 266, Warszawa
Kiedy? 23 lipca 2011 (sobota)
Dla kogo? dla każdego

WWF (World Wilde Found), jedna z największych organizacji ekoligicznych, zaprasza na obchody 50-lecia działalności na świecie oraz 10-lecia działalności w Polsce. 

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie utworzenie wizerunku pandy spośród 1600 ochotników (liczba symbolizuję liczbę pand żyjących na wolności), ubranych w białe i czarne koszulki WWF.

Z uwagi na limit miejsc (i koszulek), chęć uczestnictwa w wydarzeniu należy zgłosić za pośrednictwem aplikacji ""Urodziny WWF" na Facebooku. Osoba, która zwerbuje najwięcej znajomych, otrzyma bardzo atrakcyjną nagrodę.****

Zarządzanie sobą w czasie


Co? warsztat
Gdzie? (patrz: link)
Kiedy? 30 lipca 2011 (sobota), godz. 9:00-17:00
Dla kogo? studenci Politechniki Warszawskiej

Dyplom prestiżowej uczelni, certyfikat językowy, ciekawy staż znaczą niewiele.... bez praktycznej umiejętności zarządzania czasem!

Studenci PW mają niepowtarzalną okazję nauczyć się skutecznego gospodarowania czasem, dzięki uczestnictwu w warsztatach prowadzonych przez renomowanych trenerów.****

Nabór do wolontariatu przy UEFA EURO 2012


Co? rekrutacja
Gdzie? (formularz zgłoszeniowy na stronie UEFA)
Kiedy? do 30 września 2011 (termin nadsyłania zgłoszeń)
Dla kogo? wszystkie osoby pełnoletnie z komunikatywną znajomością jęz. angielskiego

Przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to nie tylko gratka dla wszystkich wielbicieli futbolu, ale również... wyjątkowa okazja do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. 

Wszystkich zainteresowanych uzupełnieniem swojego CV o współpracę z UEFA, zachęcamy do przesłania formularza zgłoszeniowego dostępnego na oficjalnej stronie Organizacji. ****

Zostań nowoczesnym liderem


Co? szkolenia
Gdzie? Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Kiedy? 1-9 września 2011
Dla kogo? niepracujący studenci UKSW oraz absolwenci UKSW do 6 m-cy od daty uzyskania dyplomu do 26 roku życia

"Zostań nowoczesnym liderem" to cykl szkoleń realizowanych w ramach projektu "Aktywni na rynku pracy". Najbliższe szkolenia to "Budowanie zespołu, coaching, mentoring" (1-2 września, godz. 9-16) oraz "Zarządzanie w konflikcie, zarządzanie zmianą" (8-9 września, godz. 9-16).
Chęć uczestnicwa należy zgłosić drogą mailową na adres: aktywni@uksw.edu.pl
2011-07-23 ,