Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 16.12.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_0f4214da5d1879941.jpg

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 16.12.2011  Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 16.12.2011


****

Rusza 5. Edycja Konkursu Na Plakat O Tematyce Społecznej! Plakat.Edu.Pl

Co: konkurs na plakat
Gdzie: cała Polska
Kiedy: ostateczny termin nadsyłania prac upływa: 5 stycznia 2012 r. godz. 16.00.

Konkurs na plakat o tematyce społecznej - Tworzymy Bezpieczny Internet. Organizatorom zależy na wyłonieniu kreacji graficznych do kampanii społecznej zwracającej uwagę na zagrożenia związane z korzystaniem przez dzieci i młodzież z Internetu oraz nowych technologii.

Nagrodzone i wyróżnione plakaty będą stanowić istotny element prowadzonej przez organizatorów Konkursu kampanii społecznej. Na nagrody przeznaczono łącznie 15 tys. złotych.

Ostateczny termin nadsyłania prac upływa: 5 stycznia 2012 r. godz. 16.00.

Wymagania: plakat w formacie: 70 cm x 100 cm (pion) lub 70 x 33 cm (proporcje billboardu) poziom przesłany pocztą, wraz z wersją elektroniczną na CD.****

6 Mln Na Start Usług Profesjonalnych!


Co: program wsparcia młodych przedsiębiorstw
Gdzie: Warszawa
Kiedy: pomysły można składać do 28 grudnia 2011 r.
Dla kogo: osoby z pomysłem na biznes

Inkubator Obserwatorium Zarządzania  wspiera powstawanie i rozwój firm o dużym potencjale innowacyjnym. Aktualnie poszukuje osób, które posiadają ciekawe pomysły biznesowe, ale brakuje im możliwości ich finansowania.

W kręgu zainteresowania inkubatora są przede wszystkim nowatorskie przedsięwzięcia z branży szeroko pojętych usług profesjonalnych – min. w zakresie usług konsultingowych, doradczych, marketingowych, prawnych, informacji i komunikacji, informatycznych, ochronie zdrowia, edukacji oraz architektury.
 
W ramach Inkubatora można uzyskać:
  • wsparcie merytoryczne, 
  • analizy biznesowe, 
  • infrastrukturę biurową,
  • pomoc w przygotowaniu biznes planu.

Swoje pomysły do Inkubatora mogą zgłaszać zarówno osoby nie prowadzące dotychczas działalności gospodarczej, jak i istniejące firmy. We współpracy z wybranymi Pomysłodawcami założymy spółki, które skomercjalizują zgłoszone pomysły.

Zgłoszenia można składać za pośrednictwem formularza on-line dostępnego na stronie www.inkubator.obserwatorium.pl. Pomysły można składać do 28 grudnia 2011 roku.
 

****

Wygraj 9 000 euro. Zostań „Ace Managerem"!


Co: konkurs
Gdzie: cała Polska
Kiedy: rejestracja do 15 lutego 2011 r.
Dla kogo: studenci i absolwenci do 26 roku życia

Interesujesz się zagadnieniami finansów i bankowości? Spróbuj swoich sił i wygraj prestiżowe nagrody w internetowej, międzynarodowej grze dla studentów. 

Łączna pula nagród wynosi 15 000 euro. Najlepsi będą mieć możliwość współpracy z BNP Paribas oraz bilety na prestiżowe mecze tenisowe.

Ace Manager to biznesowa gra prowadzona online w międzynarodowym środowisku studenckim.

Gra polega na rozwiązywaniu tzw. case studies, opracowanych przez ekspertów BNP Paribas z zakresu Retail Banking, Investment Solutions oraz Corporate & Investment Banking.Dotychczas, w konkursie wzięło udział 25 329 studentów z całego świata. Najlepsza, polska drużyna dotarła do wielkiego finału organizowanego w Paryżu i zajęła piąte miejsce w finalnym rankingu drugiej edycji „Ace Manager".

Gra toczy się w wirtualnej rzeczywistości „Universe-City". Od 20 lutego do 16 marca 2012 r. uczestnicy gry wcielają się w rolę ekspertów BNP Paribas rozwiązują problemy z zakresu bankowości i zarządzania.

Zadania są punktowane, a pięć drużyn z najlepszymi wynikami spotka się w wielkim finale w Paryżu. - Konkurs wymaga dużej systematyczności i zaangażowania, gdyż zadania trzeba rozwiązywać na bieżąco.

Finał gry odbędzie się w kwietniu 2012r. w Paryżu. Pięć najlepszych drużyn będzie miało do rozwiązania zadanie finałowe, które zostanie ocenione przez jury - ekspertów BNP Paribas.

Najlepsza drużyna zdobędzie nagrodę w wysokości 9 000 euro. Druga i trzecia nagroda to odpowiednio 3 000 i 1 000 euro.

Finaliści otrzymają także możliwość odbywania staży w oddziałach BNP Paribas, który jest obecny w ponad 82 krajach na świecie oraz zaproszenia na mecze tenisowe sponsorowane przez BNP Paribas - największego sponsora tenisa na świecie.

Aby wziąć udział w grze wystarczy do 15 lutego 2011r. zarejestrować się na stronie konkursu.


****

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE WAŻNIEJSZE NIŻ PIENIĄDZE [RAPORT + INFORGRAFIKA]


Mobilność, elastyczność i swoboda pracy z nowoczesnymi technologiami – to cenią studenci i młodzi profesjonaliści w środowisku pracy. Jak wynika z badania Cisco Connected World Technology dostęp do mediów społecznościowych i możliwość wyboru służbowego laptopa czy smartphone'a są często ważniejsze dla nowego pokolenia pracowników od wysokiej płacy. Pracodawcy coraz częściej zdają sobie z tego sprawę i kuszą studentów swobodą pracy i dostępem do social media.****

FUN IS THE FUTURE! GRYWALIZACJA I RYNEK PRACY


New York Times umieścił grywalizację na liście najbardziej przełomowych pomysłów 2010 roku; prognoza agencji JWT zakładała, że będzie ona jednym z najbardziej żywotnych globalnych trendów w 2011. Zrealizowano od tamtej pory wiele projektów, produktów i usług, które motywowały, zmieniały zachowanie, uczyły i co najważniejsze angażowały i bawiły. Grywalizacja to połączenie najnowszych technologii oraz mechanizmu i reguł gier, a jej celem jest zmiana zachowania i osiągnięcie realnych celów, zarówno prywatnych jak i zawodowych. Dowiedz się w jaki sposób grywalizacja może zmienić rynek pracy, branżę HR i samą pracę.

2011-12-16 ,