Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 15.07.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_e85625fcf43582552.jpg

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 15.07.2011Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 15.07.2011
****

Nabór na II Konferencję Młodych Ekonomistów

Co? Konkurs
Gdzie? Szkoła Główna Handlowa
Kiedy? do 5 września 2011
Dla kogo: absolwenci studiów licencjackich SGH

15 października odbędzie się II Konferencja Młodych Ekonomistów, organizowana przez Instytut Statystyki i Demografii, Kolegium Analiz Ekonomicznych, pod patronatem Dziekana Studium Licencjackiego.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Konferencji proszone są o nadsyłanie zgłoszeń na adres isd@sgh.waw.pl (z adnotacją "Konferencja Studencka") do 5 września 2011. Zgłoszenie powinno zawierać tytuł pracy licencjackiej, nazwisko promotora oraz jej streszczenie na ok. jedną stronę. Należy w nim także umieścić  informacje o tematyce pracy, a także o zastosowanych metodach i otrzymanych wynikach. Na podstawie nadesłanych streszczeń zostanie wyłonionych około 20 najbardziej interesujących propozycji, a ich autorzy zostaną zaproszeni do udziału w konferencji. Autorzy zgłoszonych prac zostaną poinformowani o decyzji do 25 września 2011.****

Nabór na stanowiska tłumaczy pisemnych w instytucjach UE


Co? Konkurs
Gdzie? w ofercie Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO)
Kiedy? do 9 sierpnia 2011, godz 12.00 czasu brukselskiego
Dla kogo: absolwenci studiów wyższych (obywatele krajów członkowskich UE)

Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) ogłosił nabór na stanowiska tłumaczy pisemnych (AD 5) języka czeskiego (CS) języka węgierskiego (HU) języka litewskiego (LT) języka maltańskiego (MT), języka polskiego (PL) oraz języka słowackiego (SK) Celem konkursów jest stworzenie list rezerwowych, z których rekrutowani będą pracownicy na wolne stanowiska w instytucjach Unii Europejskiej.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie oraz wymagania zawarte są w ogłoszeniu opublikowanym w Dz. Urz. UE z 6 lipca 2011 r. (2011/C 198 A/01)znajdziesz na stronie EPSO www.eu-carriers.eu, lub pod podanym niżej linkiem.***

Konkurs o nagrodę im. prof. Roberta Mroziewicza


Co? Konkurs
Gdzie? Collegium Civitas
Kiedy? zgłoszenia do 30 sierpnia 2011
Dla kogo: osoby, które obroniły pracę magisterską lub doktorską w okresie od 15 czerwca 2011r. do 31 lipca 2011r.

Collegium Civitas chcąc uczcić pamięć swojego wykładowcy - prof. Mroziewicza - postanowiło o organizacji konkursu jego imienia na najlepszą pracę magisterską i doktorską w zakresie stosunków międzynarodowych i dyplomacji.

Konkurs skierowany jest do absolwentów wszystkich uczelni, a nagrodą jest wydruk pracy w formie książkowej lub zeszytu naukowego.

2011-07-15 ,