Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 14.02.2013

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_c7598710806316777.jpg
Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 14.02.2013

****

Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX: Finanse i Bankowość

Co: badanie studentów z atrakcyjnymi nagrodami

Gdzie: cała Polska

Kiedy:  ostatnie dni badania

Dla kogo: studenci i absolwenci wiążący swoją karierę z finansami bądź bankowością

Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX: Finanse i Bankowość to nowy projekt badawczy, mający na celu otrzymanie informacji dotyczących rynku pracy szeroko pojętej branży finansowej z punktu widzenia studentów i absolwentów, którzy planują związać swą przyszłość zawodową z tą branżą

Ankieta jest skierowana do studentów i absolwentów, którzy planują swoją przyszłość w finansach lub bankowości. Wypełniając badanie można zyskać bezpłatny dostęp do interaktywnego narzędzia, które wskaże gdzie warto zaplanować karierę w tej branży, oczekiwań pracodawców oraz umożliwia porównianie do innych studentów i absolwentów.

Każdy uczestnik ma szansę wygrać Tablet Samsung Galaxy!

Więcej dowiesz się na stronie: http://www.mbeindex.pl/

****

Konkurs Intel® Business Challenge Europe

Co: konkurs projektowy

Gdzie: cała Europa

Kiedy: zgłoszenia do 22 lutego 2013

Dla kogo: studenci i absolwenci

Do 22 lutego 2013 r. można zgłaszać projekty do Intel® Business Challenge Europe 2013 - konkursu na innowacyjne produkty, inteligentne technologie oraz interaktywne aplikacje mobilne i internetowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie projektu www.intelchallenge.eu i przesłać abstrakt - kilkustronicowy opis swojego pomysłu.

Na zwycięzców konkursu czeka intensywny program mentoringowy oraz europejskie finały w Dublinie i światowe w Krzemowej Dolinie. Konkurs przeznaczony jest dla studentów bądź niedawnych absolwentów (do 4 lat po ukończeniu studiów) w wieku od 18 do 34 lat.

Poszukiwane są innowacyjne produkty, inteligentne technologie oraz interaktywne aplikacje mobilne i internetowe w obszarach takich jak: medycyna, energia, ludzie i społeczeństwo, biotechnologia oraz nanotechnologia.

****

Intel Technology Poland Zaprasza Na Wirtualne Dni Kariery!

Co: wirtualne dni kariery

Kiedy: 27 luty 2013 Godzina: 16.00 

Dla kogo: wszyscy zainteresowani

Intel Technology Poland zaprasza wszystkich studentów, absolwentów uczelni wyższych, jak również osoby, które są już aktywne na rynku pracy do uczestnictwa w Wirtualnych Dniach Kariery.

Wirtualne Targi Pracy to wspaniała szansa interakcji rekruterami firmy Intel oraz rozmowy z ekspertami IT tam pracującymi.

Rejestracja: https://intelvs.on24.com/vshow/Poland/registration/3903#

****

Warszawa: Program praktyk na Uniwersytecie Dzieci

Co: program praktyk

Gdzie: Warszawa

Kiedy: zgłoszenia do programu są przyjmowane do 13.03.2013r.

Dla kogo: studenci i absolwenci

Uniwersytet Dzieci jest najstarszym i największym w Polsce dziecięcym uniwersytetem, który oferuje dzieciom w wieku 6-13 lat edukację wzorowaną na wykładach i warsztatach akademickich.

Praktyki trwają od lutego 2013 do 30.06.2013.

Organizatorzy praktyk poszukują osób, którym leży na sercu wspieranie nowoczesnej edukacji w Polsce, jak również rozwój osobisty i swoich kompetencji:

  • pedagogicznych
  • animacyjnych
  • organizatorskich
  • redakcyjnych

Zgłoszenia do programu są przyjmowane do 13.03.2013r. Kontakt: wolontariat_warszawa@ud.edu.pl

****

Zapisz się na warsztaty na Jobbingu

Co: warsztaty

Gdzie: Warszawa

Kiedy: 5 marca 2013 r.

Dla kogo: studenci i absolwenci

Jeżeli dbasz o rozwój swoich kompetencji, cenisz spotkania z inspirującymi ludźmi, chcesz dowiedzieć się czegoś nowego i dobrze bawić - to już wkrótce zostanie opublikowana lista bezpłatnych warsztatów JOBBING, które będą prowadzone przez - pracodawców JOBBING oraz trenerów.

Warsztaty będą odbywać się 05 marca 2013 roku w Pałacu Kultury i Nauki równolegle do trwania targów pracy. Liczba miejsc na warsztatach jest niestety ograniczona i będą obowiązywać zapisy on-line poprzez stronę internetową.

Jeżeli chcesz jako pierwsza/y dowiedzieć się o tym, jakie będą tematy warsztatów i kiedy rozpoczną się zapisy, to polub już dziś FunPage, gdzie  w pierwszej kolejności organizatorzy będą się  dzielić informacjami o warsztatach JOBBING.

****

Warszawa: Bezpłatne Wykłady Otwarte Fundacji ITAKA

Co: warsztat

Gdzie: Centrum Komunikacji Społecznej Urząd m.st. Warszawy pl. Konstytucji 4, Warszawa

Kiedy: 26 marca, godz. 17.30 – 19.00

Dla kogo: wszyscy zainteresowani

Jak bezpiecznie wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy i bezpiecznie wrócić - profilaktyka zaginięć”. 

Wykład z programu BEZPIECZNA PRACA– adresowany do urzędników, przedstawicieli biur pośrednictwa pracy, oraz mieszkańców Warszawy, osób zainteresowanych wyjazdem do pracy poza teren kraju Osoba prowadząca: Grzegorz Kostka – prawnik Fundacji ITAKA

Czas trwania wykładu: 1 godz. 15 min. Wykład bezpłatny

Zapisy: Justyna Włoszek – Młodszy specjalista ds. szkoleń; justyna.wloszek@zaginieni.pl; 22 620 16 10

****

SOFTWARE NA WAGĘ ZŁOTA. UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE W BRANŻY IT

Czasy żyjących we własnym świecie informatyków odchodzą w zapomnienie. Dziś pracodawcy z branży IT poszukują kandydatów, którzy nie tylko świetnie komunikują się z komputerami, ale także opanowali sztukę komunikacji międzyludzkiej. Jakie są przyczyny tej zmiany? Czego oczekuje się obecnie od kandydatów w branży IT? W jaki sposób sprawdza się poziom umiejętności miękkich? – zdradza Konrad Bromiński, Specjalista ds. Rekrutacji IT w Grupie Allegro.

Przeczytaj wywiad!

****

NIEZBĘDNIK STUDENTA: 5 DARMOWYCH APLIKACJI NA IPADA

Tablety nieśmiało wkraczają na sale wykładowe. Jeszcze nie zwyciężyły z popularnymi laptopami i netbookami, ale pozostaje to prawdopodobnie kwestią czasu. Są lekkie, szybko się uruchamiają i łatwo mieszczą w studenckiej lnianej torbie. Prezentujemy 5 darmowych aplikacji z AppStore, które według redakcji Youngpro.pl są absolutnym must have w IPadzie żaka.

Przeczytaj cały artykuł!

2013-02-14 ,