Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 13.03.2012

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_32a152b8635107635.jpg

Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 13.03.2012Warszawski Newsletter Kariery Youngpro.pl 13.03.2012


****

Ostatnie dni rekrutacji do Programu Stażowego Grupy Żywiec

Co: program stażowy

Gdzie: cała Polska

Kiedy: deadline zgłoszeń - 16 marzec 2012 r.

Dla kogo: studenci/absolwenci

 

Program Stażowy w Grupie Żywiec organizowany jest już od 11 lat. W tym roku browary z Żywca oferują płatne, roczne staże w 3 działach firmy: Detal Tradycyjny, Detal Nowoczesny, Gastronomia (HoReCa).

Kandydatom, wyłonionym podczas procesu rekrutacji, Grupa Żywiec zaproponuje roczny, płatny Program Stażowy, przygotowujący do pracy na samodzielnym stanowisku. Dzięki stałemu wynagrodzeniu stażysta otrzyma możliwość usamodzielnienia się i być może zdobycia pierwszej prawdziwej pensji.

Program Stażowy Grupy Żywiec przeznaczony jest dla studentów właśnie kończących naukę i absolwentów, którzy nie mają więcej niż 2 lata stażu pracy. Wymagana jest znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, umiejętność analitycznego myślenia a także mobilność, ponieważ projekty mogą się odbywać na terenie całego kraju.

Więcej informacji o programie stażowym zjadziesz na profilu Grupy Żywiec.

 

****

Konferencja JADE National Meeting 2012 „Pierwszy krok w wielki biznes”

Co: konferencja studenckich firm doradczych

Gdzie: Warszawa, Akademia Leona Koźmińskiego

Kiedy: 22-25 marca 2012 r.

 

Ruszyły zapisy na otwarte szkolenia organizowane w ramach konferencji „Pierwszy krok w wielki biznes” organizowanej przez Jade Poland.

JADE National Meeting 2012 podzielony będzie na dwa główne bloki tematyczne: zarządzanie projektami oraz rozwój umiejętności miękkich. Warsztaty poprowadzą eksperci z bogatym doświadczeniem zawodowym i szeroką wiedzą merytoryczną. Będą wśród nich zarówno przedstawiciele doskonale znanych: Jeronimo Martins Dystrybucji, Citi Handlowego czy Deloitte’a, jak również innych podmiotów z branż: zarządzania projektami (INPROGRESS, OMEC, Leadership Center i PMTG), analityki internetowej (Conversion) czy systemów płatności elektronicznych (SIBS International).

Harmonogram szkoleń:

Czwartek (22.03)

  • 10:00 - 13:00 Szkolenie: ABC zarządzania projektami (PMTG)
  • 10:00 - 13:00 Szkolenie: Praca w zespole i budowanie zespołu (Deloitte)
  • 13:30 - 15:30 Szkolenie: Czy metodyki przeszkadzają kierownikowi projektu? (OMEC)

Piątek (23.03)

  • 10:00 - 13:00 Szkolenie: Zarządzanie zespołem a marketing XXI wieku (Citi Handlowy)
  • 10:00 - 14:00 Gra: Category Management Game (Jeronimo Martins Dystrybucja)
  • 14:00 - 16:00 Debata: Pierwszy krok w wielki biznes. Jak nadać tempa swojej karierze?

Zapisów można dokonywać na stronie internetowej Jade Poland.


****

Ruszyła rekrutacja do Letniej Szkoły Wyszechradzkiej

Co: międzynarodowy program edukacyjny

Gdzie: państwa Grupy Wyszechradzkiej

Kiedy: Deadline zgłoszeń - 31 marca 2012 r.

Dla kogo: studenci, doktoranci, młodzi profesjonaliści

 

Willa Decjusza zaprasza do udziału w 11. edycji Letniej Szkoły Wyszehradzkiej, skierowanej do studentów, doktorantów oraz młodych profesjonalistów z krajów Grupy Wyszehradzkiej i innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Termin rejestracji zgłoszeń upływa 31 marca 2012 roku.

W czasie dwóch tygodni trwania projektu (1-14 lipca) zaplanowane są liczne wykłady, debaty, warsztaty oraz seminaria związane z istotnymi, dla Grupy Wyszehradzkiej i poszczególnych państw, tematami. Zajęcia pozwalają na rozpoznanie aktualnych potrzeb i problemów społecznych, politycznych, ekonomicznych oraz kulturowych regionu, rozpatrywanych w perspektywie europejskiej i globalnej. Projekty studenckie realizowane w mniejszych grupach są okazją do nawiązania praktycznej współpracy w międzynarodowym gronie.

Zajęcia odbywają się na terenie krakowskiej Willi Decjusza, w renesansowym kompleksie pałacowo-parkowym. Udział w Letniej Szkole Wyszehradzkiej jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą koszty podróży, ubezpieczenia oraz rejestracji w klubie absolwentów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie projektu.


****

wSPINamy się na szczyty w biznesie

Co: projekt wspierający przedsiębiorczość akademicką

Gdzie: woj. mazowieckie

Dla kogo: studenci, absolwenci, pracownicy naukowi

 

Projekt jest przedsięwzięciem non-proft, prowadzonym przez Grupę HRC S.A. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu przeprowadzony zostanie cykl bezpłatnych konsultacji dla osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, w tym – cykl konsultacji dotyczących wyboru sposobu finansowania przedsięwzięcia oraz stworzenia profesjonalnego biznesplanu. Konsultanci Grupy HRC S.A. będą udzielać porad zarówno drogą mailową, jak i na spotkaniach w siedzibie firmy.

Skierowany jest przede wszystkim do studentów, absolwentów oraz doktorantów wszystkich kierunków, a także do pracowników naukowych uczelni wyższych  i ośrodków badawczych z województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych. 

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie www.wspinamysie.pl


****

STUDENCI DORADZAJĄ BIZNESOWI, CZYLI KONSULTING STUDENCKI W AKCJI

Coraz większa konkurencja na rynku pracy, pracodawcy szukają wykształconych-doświadczonych a wielu młodym marzy się prestiżowa kariera w konsultingu. Jak wypracować sobie dobry start? Praktyki i staże – to wydawałoby się naturalna odpowiedź. Studenci zrzeszeni w organizacjach konsultingu studenckiego udowadniają jednak, że już w trakcie studiów można sięgać po więcej i samodzielnie zarządzać realnymi projektami biznesowymi. Przedstawiamy mapę polskiego Junior Enterprise.

Przejdź do artykułu.


2012-03-13 ,