Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 28.11.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_0f4214da5d1754548.jpg

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 28.11.2011Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 28.11.2011

****

„Grasz… tym razem nie o staż” – poznaj pytania i zgarnij nagrody!


Co: konkurs
Gdzie: cała Polska
Kiedy: deadline - 28 listopada 2011 r.
Dla kogo: studenci, absolwenci

Tylko do dzisiaj (28 listopada 2011 r.) można wziąć udział w akcji specjalnej „Grasz … tym razem nie o staż”. Wystarczy zalogować się na stronie www.grasz.pl i odpowiedzieć na dziesięć krótkich pytań – dziewięć testowych i jedno otwarte. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, w tym voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości 5000 zł od biura podróży TUI Polska, ekskluzywne pióra wieczne ufundowane przez firmę Newell Rubbermaid, szkolenia z kompetencji miękkich organizowane przez Szkołę Negocjacji, Szkołę Treningu Grupowego oraz Grupę training&consulting, szkolenia specjalistyczne organizowane przez Akademię PwC, a także zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer Polska. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie Grasz o Staż.


****

Wolontariat Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012 - spotkanie informacyjne


Co: spotkanie informacyjne
Gdzie: Politechnika Poznańska, Centrum Wykładowe, sala nr 5
Kiedy: Środa 30.11.2011, godz. 11.15
Dla kogo: studenci i studentki Politechniki Poznańskiej

W Środę 30.11.2011, odbędzie się spotkanie inforacyjne dla studentów i studentech Politechniki Poznańskiej zainteresowanych wolontariatem przy organizacji rozgrywek EURO 2012 w Poznaniu.

Pytania dot. wolontariatu podczas EURO, można zgłaszać na adres wolontariat@um.poznan.pl


****

Konkurs na nowe logo dla Academy of Modern Art


Co: konkurs dla grafików
Gdzie: cała Polska
Kiedy: deadline - 10.12.2011
Dla kogo: wszyscy zainteresowani

Carton - Projektowanie Społecznościowe promuje konkurs skierowany do grafików komputerowych. Zadaniem uczestników jest zaprojektwanie logotypu dla Akademii Muzycznej w Kijowie. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1190 zł.

Nie ma ograniczeń co do ilości nadsyłanych prac. Grafik otrzymuje ponadto feedback - wskazówki od zleceniodawcy, które mogą być pomocne w dalszej pracy.

Termin nadysłania prac kończy się 10.12.2011 r. natomiast zleceniodawca ogłasza swój wybór 15.12.2011 r.****

Ogłoszenie rekrutacyjne: Asystent Działu Realizacji Projektów Komercyjnych


INTEGRA Consulting, firma doradczo-szkoleniowa poszukuje osoby na stanowisko Asystent Działu Realizacji Projektów Komercyjnych. Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będą prace admininstacyjne, korekta językowa dokumentów, przygotowywanie prezentacji i archiwizacja dokumentów poszkoleniowych.


Wymagane jest wykształcenie wyższe lub status studenta (preferowane kierunki to polonistyka lub inne humanistyczne), umiejętnośc redagowania tekstów, bardzo dobra znajomość języka polskiego, samodzielność, biegła obsługa komputera.

Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, pracę na pełen etat w młodym i dynamicznym zespole. Miejsce pracy: Poznań****

ZARZĄDZA ORGANIZACJĄ, DORADZA PRZEDSIĘBIORCOM, JESZCZE STUDIUJE

Ścieżkę zawodową należy zacząć budować już na studiach. Praktyki, staże, jakiś wolontariat ... dla studentów z organizacji studenckiej ConQuest to mało. Właściwie, nie tyle z organizacji co firmy konsultingowej i nie tyle studentów, co młodych profesjonalistów. Przedstawiamy sylwetkę Mateusza Skwarki, który nią zarządza. Wyjaśni czym jest konsulting studencki i zdradzi swój przepis na sukces oraz dalsze plany zawodowe.

Przejdź do artykułu.****

10 UMIEJĘTNOŚCI PRZYSZŁOŚCI. PROGNOZA NA 2020 R.


Przemiany w gospodarce, nowości technologiczne, zmiany polityczne – zmieniają rynek pracy, coraz szybciej i gruntowniej. Mówi się, że obecni studenci i absolwenci będą zmieniać pracę i zawód kilka razy w życiu a część stanowisk pracy, które obejmą jeszcze nie wymyślono. Wystarczy przypomnieć sobie gwałtowny rozwój branży reklamowej skupionej wokół social media – ta sytuacja będzie się powtarzać. Jakich umiejętności będzie wymagała praca, którą będą wykonywać młodzi profesjonaliści za 10 lat? Z odpowiedzią przychodzi raport Future Work Skills 2020.

2011-11-28 ,