Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 24.10.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_e57e0cefde7654787.jpg

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 24.10.2011

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 24.10.2011****

Konkurs Experience PWC


Co: konkurs
Gdzie: cała Polska
Kiedy: deadline pierwszego etapu – 03.11.2011
Dla kogo: studenci/tki, absolwenci/tki zainteresowani tematyką finansów, rachunkowości, prawa podatkowego

PricewaterhouseCooper – globalna firma konsultingowa zaprasza studentów i studentki III roku studiów pierwszego stopnia, III - V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia oraz absolwentów i absolwentki uczelni wyższych zainteresowanych tematyką finansów, rachunkowości, prawa podatkowego oraz zagadnieniami branży konsultingowej do udziału w konkursie Experiance PWC.

Uczestnikom i uczestniczkom przyjdzie się zmagać z testami wiedzy i case study w trakcie 3 rozbudowanych etapów a zwycięska osoba otrzyma voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości 6000 PLN. Przewidziane są również wyróżnienia nagradzane praktykami w PWC oraz zaproszeniami na szkolenia w ramach Akademii PWC.

Pierwszym zadaniem stojącym przed uczestnikami i uczestniczkami jest rozwiązaniem Testu on-line z ogólnej wiedzy z wybranego obszaru: audytu, podatków lub doradztwa biznesowego.

Więcej informacji o konkursie Experiance PWC znajdziesz na stronie organizatora.****

Student Business Forum – konferencja Deloitte


Co: event szkoleniowo-rekrutacyjny
Gdzie: Poznań
Kiedy: aplikacje do 4 listopada 2011 r.
Dla kogo: studenci i studentki kierunków ekonomicznych biegle władający językiem angielskim

Deloitte International Student Business Forum to inicjatywa dedykowana studentom i studentkom kierunków ekonomicznych mająca na celu międzynarodową wymianę doświadczeń, pomysłów i innowacji biznesowych. Prestiżowa firma konsultingowa Deloitte gwarantuje wysoki poziom merytoryczny tworzony przez doświadczenie ekspertów i wspierany przez realne case study.

Kongres odbędzie się  w Atenach 15 - 19 marca 2012 r. 

O zakwalifikowaniu się do udziału w SBF decyduje wieloetapowy  proces rekrutacyjny. Pierwszym krokiem w drodze do Aten jest rejestracja do 4 listopada 2011 r. na konferencje regionalne. W Poznaniu odbędzie się ona 17 listopada 2011 r.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora.****

TYTUŁ BIEGŁEGO REWIDENTA. EGZAMINY, PRAKTYKA, APLIKACJA


Tytuł biegłego rewidenta jest jednym z najbardziej cenionych certyfikatów zawodowych w branży księgowej. Zgodnie z ustawą o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym z 2009 r., jako jedyny daje szerokie uprawnienia do wykonywania czynności rewizji finansowej, z czym wiąże się prestiż, perspektywa wysokich zarobków, ale także wielka odpowiedzialność. Dlatego też ww. ustawa, określająca wymogi kwalifikacyjne dla kandydatów na biegłych rewidentów, stawia wysokie wymagania wszystkim, którzy ubiegają się o ten tytuł.2011-10-25 ,