Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 16.05.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_26b3f03d3c8265707.jpg

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 16.05.2011Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 16.05.2011****

Dziennikarski staż w USA!


Już po raz XIII tygodnik "Wprost" wraz z Ambasadą USA w Polsce organizuje konkurs dla młodych dziennikarzy. Uczestnicy konkursu, w formie eseju będą musieli odpowiedzieć na pytanie "Czy Barack Obama wygrałby wybory prezydenckie w Polsce?" 


To niezwykła okazja, by dynamicznie rozpocząć karierę w dziennikarskim świecie. Stawką w rywalizacji jest bowiem trzytygodniowe stypendium w Missouri School of Journalism w Stanach Zjednoczonych. Oprócz głównej nagrody dla autorów najlepszych prac „Wprost” przygotował  również staże w redakcji swojego tygodnika. 


Nadesłane teksty ocieni jury w składzie: redaktor Tomasz Lis – przewodniczący, dziennikarka  Elaine Margaret Monaghan, pisarz Janusz Głowacki oraz publicystka Agata Passent. 

Prace wysyłać można do 6 czerwca 2011 roku, więcej informacji na stronie internetowej 


****

"Decoding the Code of Excellence" 


Co?: Wykład otwarty
Gdzie: w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej, Aula Magna, ul. Piotrowo 2 
Kiedy: 25 maja 2011 o godz. 15.30 
Dla kogo: Dla wszystkich studentów


Politechnika Poznańska oraz miasto Poznań zaprasza na wykład pod tytułem "Decoding the Code of Excellence". Konferencja poprowadzona zostanie przez Prof. Su Mi Dahlgaard-Park z Lunds University oraz Prof. Jensa J. Dahlgaarda z Linköping University, światowe autorytety w dziedzinie kompleksowego zarządzania jakością. 

Prelegenci ze Szwecji podzielą się ze studentami swoim niezwykłym doświadczeniem i wiedzą w sferze zarządzania - Total Quality Management. 

Szczegółowe informacje na stronie Politechniki Poznańskiej 


**** 

Konkurs Lexspert 2011


W Poznaniu już po raz szósty odbędzie się konkurs wiedzy prawniczej. Do udziału w konkurencji „Lexpert” serdecznie zapraszamy studentów prawa i administracji

Młodzi prawnicy, mają okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami i wzbogacić się o nowe doświadczenia. Celem konkursu jest wyłonienie spośród studentów osób najbardziej utalentowanych, mających szeroką wiedzę prawniczą oraz zdolności autoprezentacji. 

Wyróżniają się doskonałą współpracą w grupie i kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów. Na zwycięzców czekają niezwykle atrakcyjne nagrody!

Pierwszy etap tegorocznej edycji odbędzie się 24 maja 2011 r. o godz. 12:00 w Sali Gamma Collegium Iuridicum Novum, drugi kilka dni później - 31 maja 2011 r. o godz. 13:00 w malowniczej scenerii Sali Lubrańskiego. 

Zachęcamy do wzięcia udziału! Więcej informacji na 
2011-05-16 ,