Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 14.02.2013

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_94aceb69156498327.jpg
Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 14.02.2013

****

Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX: Finanse i Bankowość

Co: badanie studentów z atrakcyjnymi nagrodami

Gdzie: cała Polska

Kiedy:  ostatnie dni badania

Dla kogo: studenci i absolwenci wiążący swoją karierę z finansami bądź bankowością

Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX: Finanse i Bankowość to nowy projekt badawczy, mający na celu otrzymanie informacji dotyczących rynku pracy szeroko pojętej branży finansowej z punktu widzenia studentów i absolwentów, którzy planują związać swą przyszłość zawodową z tą branżą

Ankieta jest skierowana do studentów i absolwentów, którzy planują swoją przyszłość w finansach lub bankowości. Wypełniając badanie można zyskać bezpłatny dostęp do interaktywnego narzędzia, które wskaże gdzie warto zaplanować karierę w tej branży, oczekiwań pracodawców oraz umożliwia porównianie do innych studentów i absolwentów.

Każdy uczestnik ma szansę wygrać Tablet Samsung Galaxy!

Więcej dowiesz się na stronie: http://www.mbeindex.pl/

****


POZNAŃ: Bezpłatne szkolenia IT – zdobądź certyfikat Microsoft

Co: bezpłatne szkolenia IT

Gdzie: Poznań

Kiedy:  rekrutacja kończy się wraz z zebraniem grupy

Dla kogo: osoby poniżej 25 roku życia, zatrudnione w mikro i małych przedsiębiorstwach IT

Altkom Akademia S. A. w Poznaniu serdecznie zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach IT w ramach projektu realizowanego ze środków UE.

Projekt przewiduje 3 ścieżki szkoleniowe:

  • Certyfikowany Programista Aplikacji Bazodanowych
  • Certyfikowany Programista Aplikacji Windows
  • Programista Aplikacji Rozproszonych

Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, uczestnictwo w certyfikowanym egzaminie, wyżywienie.

Projekt jest skierowany do osób poniżej 25 roku życia - mikro, małych i średnich przedsiębiorców (w tym osób samozatrudnionych) z branży informatycznej mających jednostkę organizacyjną na terenie woj. wielkopolskiegooraz ich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę na terenie województwa wielkopolskiego.

Więcej informacji udzieli Adam Frątczak, specjalista ds. rekrutacji. Tel: 883 375 249, Mail: adam.fratczak@altkom.pl, www: www.altkom.pl/poznan-zp.

****

POZNAŃ: Bezpłatne szkolenie z zarządzania projektami - PRINCE2® Foundation

Altkom Akademia S. A. w Poznaniu serdecznie zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach z zarządzania projektami w ramach projektu realizowanego ze środków UE.

Program szkolenia:

  • Warsztat wprowadzający: podstawy zarządzania (16h)
  • PRINCE2 Foundation + egzamin (32h)
  • Harmonogramowanie i kontrola realizacji projektu (16h)
  • Gra symulacyjna (16h)
  • Indywidulane wsparcie 1:1 (2x2h dla każdego uczestnika)

Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, uczestnictwo w certyfikowanym egzaminie, wyżywienie.

Projekt jest skierowany do osób poniżej 25 roku życia - mikro, małych i średnich przedsiębiorców (w tym osób samozatrudnionych) z branży informatycznej mających jednostkę organizacyjną na terenie woj. wielkopolskiego, oraz ich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę na terenie województwa wielkopolskiego.

Więcej informacji udzieli Adam Frątczak, specjalista ds. rekrutacji. Tel: 883 375 249, Mail: adam.fratczak@altkom.pl, www: www.altkom.pl/poznan-zp

****

Konkurs Intel® Business Challenge Europe

Co: konkurs projektowy

Gdzie: cała Europa

Kiedy: zgłoszenia do 22 lutego 2013

Dla kogo: studenci i absolwenci

Do 22 lutego 2013 r. można zgłaszać projekty do Intel® Business Challenge Europe 2013 - konkursu na innowacyjne produkty, inteligentne technologie oraz interaktywne aplikacje mobilne i internetowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie projektu www.intelchallenge.eu i przesłać abstrakt - kilkustronicowy opis swojego pomysłu.

Na zwycięzców konkursu czeka intensywny program mentoringowy oraz europejskie finały w Dublinie i światowe w Krzemowej Dolinie. Konkurs przeznaczony jest dla studentów bądź niedawnych absolwentów (do 4 lat po ukończeniu studiów) w wieku od 18 do 34 lat.

Poszukiwane są innowacyjne produkty, inteligentne technologie oraz interaktywne aplikacje mobilne i internetowe w obszarach takich jak: medycyna, energia, ludzie i społeczeństwo, biotechnologia oraz nanotechnologia.

****

Intel Technology Poland Zaprasza Na Wirtualne Dni Kariery!

Co: wirtualne dni kariery

Kiedy: 27 luty 2013 Godzina: 16.00 

Dla kogo: wszyscy zainteresowani

Intel Technology Poland zaprasza wszystkich studentów, absolwentów uczelni wyższych, jak również osoby, które są już aktywne na rynku pracy do uczestnictwa w Wirtualnych Dniach Kariery.

Wirtualne Targi Pracy to wspaniała szansa interakcji rekruterami firmy Intel oraz rozmowy z ekspertami IT tam pracującymi.

Rejestracja: https://intelvs.on24.com/vshow/Poland/registration/3903#

****

Poznań: Szkolenia Otwartości Kulturowej

Co: bezpłatne szkolenia

Gdzie: Dom Studencki Jowita, sala A

Kiedy: deadline aplikacji 20 luty 2013 r.

Dla kogo: wszyscy zainteresowani

Biuro Karier UAM w Poznaniu, Pracownia Integracji Społecznej PRZYSTAŃ KULTUR, SIETAR – oddział w Poznaniu oraz Pracownia Psychologiczna TU zapraszają na Szkolenia Otwartości Kulturowej. Organizatorzy zapewniają, że w ciągu tygodnia szkoleń przekażą wiedzę i umiejętności, które pomogą pokonywać bariery kulturowe i skracać dystans, jaki powstaje między przedstawicielami różnych kultur.

Cykl 5 bezpłatnych spotkań warsztatowych, odbędzie się w dniach 25.02.13 r. - 01.03.13 r.. Można uczestniczyć w jednym bądź kilku warsztatach. Szczegółowe opisy warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie:http://www.przystankultur.pl/.

Aplikację należy przesłać do dnia 20 lutego br. na adres: mailto:szok.poznan@gmail.com. Kontakt telefoniczny: 509 628 728

****

SOFTWARE NA WAGĘ ZŁOTA. UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE W BRANŻY IT

Czasy żyjących we własnym świecie informatyków odchodzą w zapomnienie. Dziś pracodawcy z branży IT poszukują kandydatów, którzy nie tylko świetnie komunikują się z komputerami, ale także opanowali sztukę komunikacji międzyludzkiej. Jakie są przyczyny tej zmiany? Czego oczekuje się obecnie od kandydatów w branży IT? W jaki sposób sprawdza się poziom umiejętności miękkich? – zdradza Konrad Bromiński, Specjalista ds. Rekrutacji IT w Grupie Allegro.

Przeczytaj wywiad!

****

NIEZBĘDNIK STUDENTA: 5 DARMOWYCH APLIKACJI NA IPADA

Tablety nieśmiało wkraczają na sale wykładowe. Jeszcze nie zwyciężyły z popularnymi laptopami i netbookami, ale pozostaje to prawdopodobnie kwestią czasu. Są lekkie, szybko się uruchamiają i łatwo mieszczą w studenckiej lnianej torbie. Prezentujemy 5 darmowych aplikacji z AppStore, które według redakcji Youngpro.pl są absolutnym must have w IPadzie żaka.

Przeczytaj cały artykuł!

2013-02-14 ,