Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 12.12.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_0f4214da5d1714011.jpg

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 12.12.2011Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 12.12.2011*****

Konkurs L’Oréal Brandstorm


Co: międzynarodowy konkurs marketingowy
Gdzie: cały świat
Kiedy: zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia 2011
Dla kogo: trzyosobowe zespoły

L’Oréal zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie marketingowym Brandstorm. W tym roku studenci z całego świata podejmą wyzwanie związane z topowym brand'em w portfolio koncernu - THE BODY SHOP.

Zadaniem uczestników będzie przygotowanie, projektu nowego, innowacyjnego produktu dla marki THE BODY SHOP uwzględniając przy tym wartości brandu i opracowanie dla niego niepowtarzalnej kampanii komunikacyjnej.  Wybrane grupy zaprezentują swoje projekty profesjonalistom z L’Oréal Polska. Trzy najlepsze zespoły współpracować będą następnie z renomowaną agencją reklamową, a zwycięzcy polskiego finału zmierzą sięz resztą śiata podczas międzynarodowego finału w Paryżu.

Nagrody dla zespołów?
  • 1 nagroda – wycieczka warta €10,000 w dowolne miejsce na świecie oraz puchar L’Oréal Brandstorm
  • 2 nagroda - wycieczka warta €5,000 w dowolne miejsce na świecie
  • 3 nagroda - wycieczka warta €2,500 w dowolne miejsce na świecie

Ponad 50 000 studentów, z 280 uniwersytetów, w 48 krajach wcieliło się już w rolę Międzynarodowego Menedżera Marki Grupy L’Oréal, a w tym roku firma świętuje 20 edycję konkursu.

Rejestracji trzyosobowych zespołów można dokonać na stronie konkursu do 31 grudnia 2011.

Kontakt
Katarzyna Chroł – Human Resources Coordinator
L’Oréal Polska
Ul. Daniszewska 4; 03-230 Warszawa 


****

Akcja stypendialna Ergis-Eurofilms S.A.


Co: konkurs o stypendium
Gdzie: cała Polska
Kiedy: zgłoszenia do 31 grudnia 2011
Dla kogo: studenci

Firma Ergis-Eurofilms S.A. ufundowała stypednium o wartości do 2250 zł. Aby wziąć udział w Akcji Stypendialnej Ergis-Eurofilms S.A. wystarczy do 31 grudnia 2011:
  • pobrać oraz wypełnić zamieszczoną powyżej ankietę
  • przesłać ankietę, CV oraz zaświadczenie o ocenach lub skan indeksu na adres stypendium@ergis.eu.
Warunkiem ubiegania się o stypendium jest deklaracja zamieszkania w powiecie wąbrzeskim po skończeniu studiów oraz podjęcie pracy w ERGIS EUROFILMS S.A.

Akcja dedykowana jest studentom kierunków: chemia, technologia chemiczna, przetwórstwo tworzyw sztucznych, informatyka, inżynieria materiałowa, handel zagraniczny.

Więcej informacji znajdziesz na stronie firmy.


****

Konferencja naukowa o współpracy biznesu i nauki


Co: bezpłatna konferencja naukowa
Gdzie: Centrum Wykładowo- Konferencyjne Politechniki Poznańskiej; Piotrowo 2
Kiedy: 16 grudnia 2011
Dla kogo: wszyscy zainteresowani

16 grudnia 2011 w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej odbędzie się konferencja naukowa pt. Współpraca Sektorów Biznesu i Nauki w Zakresie Innowacji Informatycznych - Szanse i Możliwości.

Konferencja podsumowuje realizację projektu: Internetowa, ogólopolska baza informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji - "Platforma współpracy - Spinacz".

Organizatorzy: Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania; Koło Naukowe Katedry Sterowania i Inżynierii Systemów Politechniki Poznańskiej; Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są na stronie internetowej www.spinacz.edu.pl.


****

RAPORT: RYNEK PRACY IT


Specjaliści z branży IT to jedni z najbardziej poszukiwanych i najlepiej opłacanych profesjonalistów na rynku pracy. Jak wynika z raportu Sedlak&Sedlak w 2010 roku mury polskich uczelni opuściło 15,2 tys. absolwentów informatyki (2 tys. mniej niż 4 lata wcześniej). Na początek mogą liczyć na zarobki rzędu 3 500 PLN, najwięcej w woj. Mazowieckim, najmniej w Podkarpackim.****

FUN IS THE FUTURE! GRYWALIZACJA I RYNEK PRACY


New York Times umieścił grywalizację na liście najbardziej przełomowych pomysłów 2010 roku; prognoza agencji JWT zakładała, że będzie ona jednym z najbardziej żywotnych globalnych trendów w 2011. Zrealizowano od tamtej pory wiele projektów, produktów i usług, które motywowały, zmieniały zachowanie, uczyły i co najważniejsze angażowały i bawiły. Grywalizacja to połączenie najnowszych technologii oraz mechanizmu i reguł gier, a jej celem jest zmiana zachowania i osiągnięcie realnych celów, zarówno prywatnych jak i zawodowych. Dowiedz się w jaki sposób grywalizacja może zmienić rynek pracy, branżę HR i samą pracę.
****

PRACA W CENTRACH USŁUG WSPÓLNYCH NIE TYLKO DLA FINANSISTÓW


Polska stała się europejskim zagłębiem Centrów Usług Wspólnych. Atutami naszego kraju są absolwenci studiów wyższych, stosunkowo niskie koszty pracy oraz stabilna sytuacja gospodarcza pomimo światowego kryzysu finansowego. Aby rozpocząć pracę w tym sektorze na najniższym stanowisku wystarczy znajomość języka obcego i zdolności analityczne.

2011-12-12 ,