Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 11.10.2011

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_26b3f03d3c8207511.jpg

Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 11.10.2011Poznański Newsletter Kariery Youngpro.pl 11.10.2011

****

Konkurs EY Financial Challenger


Co: konkurs 
Gdzie: cała Polska
Kiedy: deadline zgłoszenia - 18 listopada 2011 - godz. 17:00
Dla kogo: 3-4 osobowe teamy studentów i studentek IV i V roku nauk ekonomicznych

Konkurs EY Financial Challenger nie trzeba przedstawiać studentom i studentkom z uczelni ekonomicznych. 3-4 osobowe studenckie teamy rozwiązują liczne case study walcząc o płatne praktyki u prestiżowego pracodawcy - firmy konsultingowej Ernst&Young oraz atrakcyjną nagrodę główną - 24.000 zł. Zadania w konkursie dotyczyć będą doradztwa transakcyjnego.

Konkurs składa się z kilku wyczerpujących etapów, natomiast pierszym krokiem do sukcesu jest wysłanie zgłoszenia do 18 listopada 2011, do godz. 17:00.

Nagrody dla zwycięzców konkursu (dla Zespołu):
I miejsce – 24.000 PLN, płatne praktyki w Dziale Doradztwa Transakcyjnego Ernst & Young, iPody Shuffle oraz vouchery na szkolenie z oferty Ernst & Young Academy of Business (dotyczy wybranego modułu spośród szkoleń ACCA, CFA i PM)
II miejsce – 8.000 PLN, Amazon Kindle, iPody Shuffle
III miejsce – iPody Touch, kalkulatory finansowe Texas Instruments BA II PLUS Professional

Więcej informacji znajdziesz na stronie Ernst&Young.****

Konkurs EYe on Tax


Co: konkurs
Gdzie: cała Polska
Kiedy: deadline zgłoszenia - 18 listopada 2011 - godz. 17:00
Dla kogo: 3-4 osobowe teamy studentów i studentek IV i V roku

Rozpoczyna się nabór zgłoszeń do VII edycji konkursu EYe on Tax. Organizator, firma konsultingowa Ernst&Young zaprasza do udziału 3-4 osobowe teamy stdentów i studentek IV i V roku przygotowanych na rozwiązanie wymagających case study z dziedziny prawa podatkowego.

Nagrody dla zwycięzców konkursu:
I miejsce – 20.000 PLN, płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego Ernst & Young, System Informacji Prawnej Legalis, vouchery na szkolenie z oferty Ernst & Young Academy of Business - 4-dniowy kurs z programu ACCA - Paper F6 Taxation;
II miejsce – IPady 2, vouchery o wartości 2 000 PLN na przeloty do jednego z wybranych miast europejskich oraz nagrody książkowe od Wydawnictwa C.H. Beck.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Ernst&Young.****

Audycja o personal branding'u w Radiu Afera


Czym jest personal branding? Jak zbudować unikatową markę personalną, która wyróżnia na rynku pracy? Jak aktywnie poszukiwać pracy i dać się znaleźć rekruterowi? Dowiedz się więcej o kreowaniu swojego wizerunku! Słuchaj Radia Afera w czwartek, 13 października o godzinie 20:00 - w audycji Koło Fortuny wystąpią przedstawiciele portalu Youngpro.pl.

Radio Afera nadaje na częstotliwośći 98,6 FM. Można go także słuchać za pośrednictwem internetu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Radia Afera


****

Praca przez agencję - rozwiązanie dla studentów i absolwentów

Coraz więcej studentów i wczesnych absolwentów korzysta z zatrudnienia poprzez agencje pracy. Nie jest to forma zatrudnienia, z której wszyscy będą zadowoleni, nie mniej jednak oferuje znacznie więcej niż można wnosić po obiegowej opinii. Na polskim rynku pracy funkcjonuje wiele rzetelnych agencji, które oferują bardzo różnorodne oferty pracy, także te atrakcyjne, które umożliwiają dalszy rozwój zawodowy. Grunt to dobrze i świadomie wybrać.

W artykule znajdziesz przydatne porady jak zweryfikować wiarygodność agencji pracy oraz informacje o możliwościach rozwoju kariery zawodowej poprzez współpracę z agencjami pracy. Przejdź do artykułu.


2011-10-11 ,