Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

O czym będziemy pisać we wrześniu?

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_168a5f5ccb4145407.jpg
O czym będziemy pisać we wrześniu?
W Youngpro.pl wiemy, jak ważne jest planowanie. Dodatkowo, doskonale znamy studentów i absolwentów polskich uczelni. Wiemy jakich informacji szukają oraz czego potrzebują. Dlatego też nasz kalendarz publikacji jest określany z góry na każdy miesiąc. To nie są jedyne materiały, jakie się u nas ukażą - ale z całą pewnością będą tematami wiodącymi we wrześniu.

Wrzesień to miesiąc, kiedy studenci szykują się do powrotu na uczelnię - kończą prace sezonowe, poszukują nowych mieszkań, planują rok akademiki a także przygotowują się do zdania wszelkich zaległych egzaminów czy też poprawek. Jakkolwiek nie pochwalamy zdawania egzaminów w "ostatecznym terminie", to jednak rozumiemy, że - z różnych względów - taka sytuacja może się zdarzyć. Dlatego też chcielibyśmy wszystkim studentom pokazać, jak się przygotować do poprawek a także jak ich uniknąć w przyszłości.

Dlatego też temat poprawkowy będzie motywem przewodnim artykułów z pierwszej połowy września. Będziemy pisać o tym, jak się przygotować do zdania egzaminów, ale też o tym, dlaczego może do nich dochodzić, np. o prokrastynacji. Termin ten, choć ostatnimi czasy stał się modny, to jednak cały czas jest lekceważony. Postaramy się go przybliżyć.

Druga połowa września będzie poświęcona przygotowaniom do nowego roku akademickiego. Będziemy zachęcać do prawidłowego planowania nowego roku, poszukiwania praktyk, staży i pierwszej pracy. W Youngpro.pl staramy się zachęcać do świadomego budowania swojej kariery, zgodnego ze swoimi oczekiwaniami i predyspozycjami a także obranym kierunkiem studiów.

To oczywiście tylko główne tematy cykli artykułów, które będą się pojawiać w naszym serwisie. Nie zapominamy jednak, że praca i kariera, choć bardzo ważne, to jednak są tylko częścią życia studentów i absolwentów. Dlatego też będą się również pojawiać teksty traktujące o zdrowym stylu życia i ciekawostkach dotyczących studentów oraz absolwentów.

Jeżeli interesuje Państwa jakiś temat spośród tych, które powyżej przytoczyliśmy, proszę się z nami skontatkować - jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje.
2012-09-24 ,