Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Kariery Youngpro.pl 21.03.2012

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_8838894b557834720.jpg

Newsletter Kariery Youngpro.pl 21.03.2012Newsletter Kariery Youngpro.pl 21.03.2012

****

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS

Co: cykl warsztatów, wykładów, event'ów

Gdzie: ośrodki akademickie w całej Polsce

Kiedy: od połowy marca do połowy kwietnia

Dla kogo: studenci i absolwenci

 

Misją Festiwalu jest promowanie przedsiębiorczości wśród studentów. Festiwal jest czymś więcej niż serią nudnych wykładów, znanych nam z akademickiej codzienności. Składają się na niego inspirujące spotkania z ludźmi sukcesu, motywujące szkolenia i warsztaty prowadzone przez profesjonalistów, a także młodzieżowe wydarzenia.

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS (Bardzo Odpowiedzialny Start w Samodzielność) jest unikalnym projektem. Odbywa się w 16 ośrodkach akademickich w Polsce - od II połowy marca do II połowy kwietnia. W każdej z miejscowości trwa od trzech do siedmiu dni, a całość zamyka się w ciągu miesięcznym.

Zapisy oraz więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie organizatora.


****

Konkurs na najlepszą akcję zaangażowaną społecznie

Co: konkurs reklamy społecznej

Gdzie: konkurs ogólnopolski

Kiedy: deadline zgłoszeń - 30.03.2012 r.

Dla kogo: osoby, które zrealizowały w 2011 r. projekt zaangażowany

 

Akcje zaangażowane to nowość tegorocznej, 4. edycji Konkursu Kampania Społeczna Roku. Kategoria ta zasadniczo różni się od pozostałych 6 skierowanych głównie do agencji reklamowych, PR, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych i firm. Akcje Zaangażowane są ukłonem organizatorów Konkursu w stronę szerszego grona twórców (niezwiązanych z żadną instytucją), a przede wszystkim indywidualnych inicjatorów niezależnych akcji społecznych realizowanych według własnego pomysłu.

Dzięki temu autorzy ciekawych, oddolnych działań mają szansę włączyć się w rywalizację. Zgłoszenia w tej kategorii są bezpłatne. Włączone do konkursu akcje ze względu na swój wyjątkowy charakter będą oceniane przez specjalne grono jury. Wydarzenie organizuje portal www.kampaniespołeczne.pl  i Fundacja Komunikacji Społecznej

Przykłady akcji społecznie zaangażowanych można obejrzeć w portalowym dziale Akcje. Dla zwycięzców plebiscytu przewidziana jest atrakcyjna nagroda specjalna. Dodatkowe wyróżnienie przyznane zostanie przez magazyn Charaktery, wyłonione na podstawie internetowego głosowania czytelników pisma. Termin zgłoszeń upływa 30 marca 2012 roku.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.konkurs.kampaniespoleczne.pl.


****

Weź udział w warsztatach "Biznes w Praktyce" Firmy Danone

Co: bezpłatne warsztaty biznesowe

Gdzie: Warszawa

Kiedy: 17-26.04.2012

Dla kogo: studenci zainteresowani tematyką spotkań

 

Danone zaprasza studentów ostatnich lat i absolwentów z całej Polski do udziału w warsztatach “Biznes w Praktyce” (17-26 kwietnia w Warszawie). Jeśli chcesz poznać kulisy pracy w międzynarodowej korporacji i zdobyć praktyczną wiedzę oraz umiejętności, aplikuj do 31 marca na PracawDanone.pl

Uczestnicy każdego warsztatu zmierzą się z realnym case study i poznają wyzwania, z jakimi stykają się eksperci z poszczególnych dziedzin dynamicznego biznesu FMCG. Na wszystkich czekają też certyfikaty uczestnictwa oraz konkursy z nagrodami.

Warsztaty „Biznes w Praktyce” organizowane są dwa razy do roku (wiosną i jesienią) w siedzibie Danone w Warszawie. Oferta kwietniowej edycji obejmuje dziedziny takie jak marketing, sprzedaż, łańcuch dostaw, HR, IT, ochrona środowiska i zarządzanie projektami informatycznymi (IS). Na każdy z warsztatów zaproszenie otrzymają 24 osoby wybrane na podstawie aplikacji.

Więcej informacji oraz formularz aplikacji na warsztaty można znaleźć na stronie www.PracawDanone.pl.

****

ZE STUDENCKIEGO KONSULTINGU NA GPW? Z WŁASNYM BIZNESEM LEPIEJ NIE CZEKAĆ

Odwaga, asertywność i marzenia. Z nimi można osiągnąć wszystko: działać w konsultingu studenckim, piąć się w górę korporacyjnej struktury, a także z powodzeniem prowadzić własny fundusz inwestycyjny. Mowa o życiorysie zawodowym zaledwie dwudziestokilkulatka. Artur Jahns, alumn poznańskiej organizacji PBDA, odpowiada na pytania dotyczące kariery, rozwoju zawodowego i realizacji własnych inicjatyw biznesowych.

Przejdź do artykułu.


2012-03-21 ,