Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Kariery Youngpro.pl 19.04.2012

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_0ab35695b09049401.jpg

Newsletter Kariery Youngpro.pl 19.04.2012Newsletter Kariery Youngpro.pl 19.04.2012Program Ambasador PwC 2012/2013

****

Intel® Business Challenge Europe 2012

Co: konkurs

Gdzie: cały świat

Kiedy: zgłoszenia są przyjmowane do 7 maja 2012 r.

Dla kogo: młodzi przedsiębiorcy

 

Ruszył projekt Intel® Business Challenge Europe 2012 adresowany do młodych przedsiębiorczych.

Na zwycięzców konkursu czeka pula nagród o wartości 50 tys. dolarów, coaching międzynarodowych praktyków biznesu oraz udział w światowym finale Intel Global Challenge w Krzemowej Dolinie, USA. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 7 maja br.

Spośród zgłoszonych projektów Jury wyłoni najbardziej nowatorskie pomysły wykorzystania nowych technologii o największym potencjale biznesowym. Kwalifikowane są projekty m.in. z obszarów: biotechnologia, nanotechnologia, oprogramowanie, aplikacje mobilne, elektronika, robotyka, energia i jej wytwarzanie. Projekt adresowany jest do osób w wieku od 18 do 34 lat, studentów, doktorantów lub absolwentów szkół wyższych.

Wszystkie szczegóły, regulamin Konkursu i dokumenty aplikacyjne dostępne są na stronie internetowej : www.intelchallenge.eu.


****

Program Kariera - praktyki dla najlepszych!

Co: program stażowy

Gdzie: cała Polska

Kiedy: deadline aplikacji 10 maja 2012 r.

Dla kogo: studenci i absolwenci III-V roku studiów

 

Program Kariera to obecny na rynku od 2004 roku, prestiżowy program praktyk studenckich organizowany przez Polską Radę Biznesu. Kształci studentów i absolwentów uczelni wyższych do roli przyszłych liderów biznesu a jego innowacyjna formuła daje szansę zdobycia doświadczenia u progu kariery zawodowej oraz gwarantuje wynagrodzenie za wykonaną pracę.

Program Kariera adresowany jest dla studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających, III, IV, V roku studiów magisterskich jednolitych oraz absolwentów, którzy w dniu rozpoczęcia konkursu nie ukończyli 30. roku życia. Nie jest ważny kierunek ani tryb studiów.

Aby aplikować do programu należy przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z rozwiązanym zadaniem konkursowym do do 10 maja, do godziny 23:59.

Więcej informacji znajdziesz na stronie konkursu http://www.programkariera.pl


****

YOUNG BLOODS - POKAŻ, NA CO CIĘ STAŻ!

Co: konkurs stażowy

Gdzie: cała Polska

Kiedy: konkurs potrwa do 25 maja 2012 r.

Dla kogo: studenci, pasjonaci reklamy i PR

 

Ruszył konkurs stażowy Young Bloods, organizowany wspólnie przez agencje z TBWA GROUP POLAND: TBWA \ TEQUILA oraz TBWA PR. Poszukiwani są pasjonaci reklamy i PR, którzy chcieliby się przekonać się, jak wygląda praca w sieciowej agencji oraz sprawdzić, czy mają w sobie to, co w branży liczy się najbardziej – otwartą głowę i nietuzinkowe pomysły. Na najlepszych czeka płatny staż i szansa na przetarcie ścieżki kariery. Konkurs potrwa do 25 maja 2012.

Program będzie miał formę klasycznego procesu tworzenia propozycji działań komunikacyjnych. Zadaniem każdego z uczestników jest przygotowanie oferty w odpowiedzi na przygotowany przez organizatora brief.

Young Bloods jest odświeżoną formułą odbywającego się już od dziewięciu lat konkursu „TEQUILA dla najlepszych”. W związku z rozszerzeniem go również o TBWA i TBWA PR,  zmianie uległa nazwa projektu. Wszelkie informacje, regulamin konkursu, treść zadań oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na profilach na Facebooku oraz stronach internetowych agencji.

Materiały dostępne są na stronach:

www.facebook.com/tequilapolska | www.facebook.com/TBWAWarszawa | www.facebook.com/TBWA-PR

****

RUSZA KONKURS GIODO I PWC LEGAL DLA STUDENTÓW PRAWA

Czy udostępnianie CV w portalu pomagającym w szukaniu pracy nie grozi wyciekiem danych osobowych? Jakie wymagania należy spełnić, aby przetwarzanie danych było bezpieczne? – Z tymi wyzwaniami zmierzą się studenci w startującym dzisiaj konkursie organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) i kancelarię prawną PwC Legal.

Przejdź do artykułu.

****

NAJLEPSZE POMYSŁY ZACZYNAJĄ SIĘ OD ZAKWESTIONOWANIA STATUSU QUO

Kreatywność to jego drugie imię, a na innowacyjnych e-projektach zjadł zęby. Swoją przygodę z biznesem rozpoczynał w założonej przez siebie studenckiej firmie doradczej Uniconsult. Z Adamem Wesołowskim rozmawiamy o roli pierwszych doświadczeń zawodowych, które potrafią otworzyć drzwi u wielu cenionych pracodawców. Kiedy piszemy, że cenionych, mamy na myśli nie tylko polską najwyższą półkę e-biznesu – Nasza-klasa.pl, ale również  zwycięzcę światowych rankingów najlepszych pracodawców – Google Inc.

Przejdź do artykułu.


2012-04-19 ,