Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Kariery Youngpro.pl 14.02.2013

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_a16f27eaf8173250.jpg
Newsletter Kariery Youngpro.pl 14.02.2013

Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX: Finanse i Bankowość

Co: badanie studentów z atrakcyjnymi nagrodami

Gdzie: cała Polska

Kiedy:  ostatnie dni badania

Dla kogo: studenci i absolwenci wiążący swoją karierę z finansami bądź bankowością

Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX: Finanse i Bankowość to nowy projekt badawczy, mający na celu otrzymanie informacji dotyczących rynku pracy szeroko pojętej branży finansowej z punktu widzenia studentów i absolwentów, którzy planują związać swą przyszłość zawodową z tą branżą

Ankieta jest skierowana do studentów i absolwentów, którzy planują swoją przyszłość w finansach lub bankowości. Wypełniając badanie można zyskać bezpłatny dostęp do interaktywnego narzędzia, które wskaże gdzie warto zaplanować karierę w tej branży, oczekiwań pracodawców oraz umożliwia porównianie do innych studentów i absolwentów.

Każdy uczestnik ma szansę wygrać Tablet Samsung Galaxy!

Więcej dowiesz się na stronie: http://www.mbeindex.pl/

****

Konkurs Intel® Business Challenge Europe

Co: konkurs projektowy

Gdzie: cała Europa

Kiedy: zgłoszenia do 22 lutego 2013

Dla kogo: studenci i absolwenci

Do 22 lutego 2013 r. można zgłaszać projekty do Intel® Business Challenge Europe 2013 - konkursu na innowacyjne produkty, inteligentne technologie oraz interaktywne aplikacje mobilne i internetowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie projektu www.intelchallenge.eu i przesłać abstrakt - kilkustronicowy opis swojego pomysłu.

Na zwycięzców konkursu czeka intensywny program mentoringowy oraz europejskie finały w Dublinie i światowe w Krzemowej Dolinie. Konkurs przeznaczony jest dla studentów bądź niedawnych absolwentów (do 4 lat po ukończeniu studiów) w wieku od 18 do 34 lat.

Poszukiwane są innowacyjne produkty, inteligentne technologie oraz interaktywne aplikacje mobilne i internetowe w obszarach takich jak: medycyna, energia, ludzie i społeczeństwo, biotechnologia oraz nanotechnologia.

****

Intel Technology Poland Zaprasza Na Wirtualne Dni Kariery!

Co: wirtualne dni kariery

Kiedy: 27 luty 2013 Godzina: 16.00 

Dla kogo: wszyscy zainteresowani

Intel Technology Poland zaprasza wszystkich studentów, absolwentów uczelni wyższych, jak również osoby, które są już aktywne na rynku pracy do uczestnictwa w Wirtualnych Dniach Kariery.

Wirtualne Targi Pracy to wspaniała szansa interakcji rekruterami firmy Intel oraz rozmowy z ekspertami IT tam pracującymi.

Rejestracja: https://intelvs.on24.com/vshow/Poland/registration/3903#

****

SOFTWARE NA WAGĘ ZŁOTA. UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE W BRANŻY IT

Czasy żyjących we własnym świecie informatyków odchodzą w zapomnienie. Dziś pracodawcy z branży IT poszukują kandydatów, którzy nie tylko świetnie komunikują się z komputerami, ale także opanowali sztukę komunikacji międzyludzkiej. Jakie są przyczyny tej zmiany? Czego oczekuje się obecnie od kandydatów w branży IT? W jaki sposób sprawdza się poziom umiejętności miękkich? – zdradza Konrad Bromiński, Specjalista ds. Rekrutacji IT w Grupie Allegro.

Przeczytaj wywiad!

****

NIEZBĘDNIK STUDENTA: 5 DARMOWYCH APLIKACJI NA IPADA

Tablety nieśmiało wkraczają na sale wykładowe. Jeszcze nie zwyciężyły z popularnymi laptopami i netbookami, ale pozostaje to prawdopodobnie kwestią czasu. Są lekkie, szybko się uruchamiają i łatwo mieszczą w studenckiej lnianej torbie. Prezentujemy 5 darmowych aplikacji z AppStore, które według redakcji Youngpro.pl są absolutnym must have w IPadzie żaka.

Przeczytaj cały artykuł!

2013-02-14 ,