Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Kariery Youngpro.pl 11.04.2012

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_0ab35695b02923857.jpg

Newsletter Kariery Youngpro.pl 11.04.2012Newsletter Kariery Youngpro.pl 11.04.2012

****

Stażyści na start!

Co: program stażowy Grupy Allegro S.A.

Kiedy: deadline zgłoszeń - 7 maja 2012 r.

Dla kogo: studenci i absolwenci

 

Rusza II edycja programu stażowego Grupy Allegro "Lepszy widok na pracę"! W tym roku przygotowano aż 20 miejsc stażowych w 13 różnych działach. Do aplikowania zapraszeni są studenci ostatnich lat studiów i świeżo upieczonych absolwentów, których pasjonuje Internet, nowe technologie, e-commerce. W naszym zespole znajdą swoje miejsce, między innymi, graficy, programiści aplikacji mobilnych, przyszli Project Managerowie, dziennikarze, webdeveloperzy.

Wszystkie oferty stażowe można znaleźć na stronie firmy w obszarze Staż. Aby zgłosić się do programu należy przygotować rozwiązanie zadania, przypisanego do każdej z ofert, i dołączyć do niego CV i list motywacyjny. Deadline aplikowania programu mija 7 maja. Staże realizowane będą w okresie letnich wakacji studenckich, od lipca do września. Staż jest płatny i trwa 2 miesiące.

Więcej informacji na temat programu, opinie i zdjęcia ubiegłorocznycznych stażystów znajdziecie w zakładce Strefa Stażysty.


****

Program stypendialny Akademia Danfoss

Co: program stypendialny

Gdzie: cała Polska

Kiedy: zbieranie aplikacji marzec-maj 2012 r.

Dla kogo: studenci II-V roku uczelni w woj. mazowieckim i pomorskim

 

Firma Danfoss zainicjowała program stypendialny pod nazwą Akademia Danfoss. Program ma na celu wyłanianie każdego roku troje najbardziej utalentowanych studentów. Każdy z laureatów otrzyma roczne stypendium w wysokości 5 000 zł oraz całoroczną opiekę mentorską ekspertów Danfoss.

Program jest skierowany do studentów II, III, IV i V roku wszystkich uczelni wyższych zlokalizowanych w województwach Mazowieckim i Pomorskim. Założeniem Akademii Danfoss jest wyłonienie wybitnych jednostek i praktyczne przygotowanie ich do dojrzałego życia biznesowego.

Szczegóły dotyczące Akademii można znaleźć na oficjalnej stronie programu www.danfoss.pl/akademia oraz na facebook.com/DanfossAkademia

****

Innowacyjny Pomysł Sukcesem w Biznesie - Kapitał na Start

Co: konferencja

Gdzie: Warszawa; Hotel Łazienkowski; ul. 29 Listopada 3B

Kiedy: 9 maja 201

Dla kogo: wszyscy zainteresowani

 

Konferencja naukowo - informacyjna będzie doskonałą okazją do uzyskania informacji na temat możliwości nawiązania współpracy zarówno z  Pomysłodawcami jak i Aniołami Biznesu będącymi uczestnikami  Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja. Uczestnicy konferencji dowiedzą się jak z ''szarego pomysłodawcy'' stać się właścicielem dobrze działającej firmy. Niecodzienny pomysł na przedsięwzięcie to nie wszystko, problemem jest brak odpowiedniego kapitału i umiejętności potrzebnych do realizacji takiego pomysłu.

Konferencja jest bezpłatna finansowana ze środków UE.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora.

Rejestracja na konferencję drogą mailową na adres: mazowieckie@ines.org.pl


****

Projekt "Profesjonalny trener – szkolenia doskonalące warsztat trenerski"

Co: bezpłatne szkolenia

Gdzie: województwa Polski centralnej i wschodniej

Dla kogo: osoby z doświadczeniem trenerskim, mieszkańcy województw Polski centralnej i wschodniej

 

Projekt „Profesjonalny trener – szkolenia doskonalące warsztat trenerski”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, jest realizowany na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w okresie  od sierpnia 2011 r. do lipca 2013 r. Organizatorem projektu jest  FIRMA 2000 Sp. z o.o.

Udział w projekcie jest dofinansowany w 100%.

Szkolenia będą prowadzone na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województw. Polski wschodniej i centralnej. Zajęcia będą organizowane w systemie weekendowym, w ramach trzech typów szkoleń: 80-, 32- i 16-godzinnych. Szkolenia będzie łączyć metoda realizacji i ujęcie poszczególnych aspektów pracy trenerskiej z perspektywy metapoziomu. Uczestnicy posiądą kluczowe kompetencje dla efektywnego nauczania osób dorosłych ze środowisk biznesowych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie projektu.


****

RUSZAJĄ ZAPISY NA VIII LETNIE PRAKTYKI BADAWCZE

Studenci i doktoranci, którzy chcą się przekonać, jak wykorzystywać matematyczny sposób myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji mogą wziąć udział w VIII Letnich Praktykach Badawczych. Rozpoczną się one w lipcu a zakończą we wrześniu w Warszawie. Rekrutacja do kolejnej edycji programu już się rozpoczęła.

Przejdź do artykułu.

****

RAPORT: 35 PROC. STUDIUJĄCYCH NA POLITECHNIKACH TO KOBIETY

Kobiety stanowią już 35 proc. ogólnej liczby studentów polskich uczelni technicznych. W ciągu pięciu lat przybyło ich ponad 14 tysięcy - wynika z raportu "Dziewczyny na politechnikach 2012", który zaprezentowano w poniedziałek w Warszawie.

Przejdź do artykułu.


2012-04-11 ,