Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Kariery Youngpro.pl 06.03.2012

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_2d33138e617754312.jpg

Newsletter Kariery Youngpro.pl 06.03.2012Newsletter Kariery Youngpro.pl 06.03.2012


Współczesne Problemy Nauk Ekonomicznych - konferencja na SGGW

Co: konferencja

Gdzie: Warszawa, SGGW

Kiedy: 19-20 kwietnia 2012 r.

Dla kogo: studenci nauk ekonomicznych

 

Koło Naukowe Ekonomistów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ma zaszczyt zaprosić na I Ogólnopolską Konferencje Naukowa „Współczesne problemy nauk ekonomicznych”, która odbędzie się 19-20 kwietnia 2012 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie.

Celem konferencji jest wymiana poglądów i prezentacja wyników badań naukowych studentów na temat kierunków rozwoju Ekonomii i Zarządzania oraz wyzwań stojących przed agrobiznesem. Wygłaszane będą referaty związane zarówno z ekonomią, finansami, zarządzaniem, jak i rolnictwem, które wydane zostaną w formie monografii. Konferencji towarzyszyć będzie także dyskusja na temat przyszłości Strefy Euro.

Wydarzenie ma charakter ogólnopolski. Patronem medialnym konferencji jest m.in. portal Youngpro.pl.

Zgłoszenia udziału w wydarzeniu można dokonać via mail [konferencjaknesggw@gmail.com]. 


****

Czwarta, polska edycja konkursu Darboven Idee Grant 2012

Co: konkurs

Gdzie: cała Polska

Kiedy: deadline zgłaszania kandydatur mija 15 maja 2012 r.

Dla kogo: przedsiębiorcze koiety

 

Organizatorem polskiej edycji konkursu jest firma J.J. Darboven Poland. Fundatorem i pomysłodawcą całej idei wspierania przedsiębiorczych kobiet z nieszablonowymi pomysłami na własną firmę jest Pan Albert Darboven- właściciel przedsiębiorstwa. Konkurs skierowany jest do Pań, które mają ciekawą koncepcję na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub już ją wdrożyły kierując własną firmą nie dłużej niż 3 lata.

Nagrodą dla autorki najlepszego projektu wyłonionego przez Jury jest kwota 100.000 zł. Po inauguracji konkursu Panie będą  mogły zgłaszać swoje biznesplany do końca 15 września 2012 roku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora


****

Ruszyła IV edycja programu stażowego SNRP

Co: program stażowy

Gdzie: Poznań, Białystok, Toruń, Wronki

Kiedy: zgłoszenia przyjmowane są do 18 marca 2012 r.

Dla kogo: studenci

 

Ruszyła IV edycja programu stażowego Student Na Rynku Pracy organizowanego przez Fundację Rozwoju Talentów. Program polega na selekcji najbardziej uzdolnionych studentów i powiązaniu ich z firmami w formie staży już w trakcie studiów. Dla studentów to szansa na pokazanie swojego potencjału i zdobycie doświadczenia już w trakcie studiów, a dla pracodawcy to szansa na powiększenie swojego najcenniejszego kapitału - ludzi, o najlepszych.

Tym razem studentci mają okazję powalczyć o prestiżowe miejsca stażowe m.in. w Kampanii Piwowarskiej, IKEA, Bonduelle Polska SA czy Jeronimo Martins Dystrybucja SA.

Więcej informacji o programie stażowym znajdziesz na stronie organizatora


****

Konkurs na prace dyplomowe dot. technologii JAVA

Co: konkurs

Gdzie: cała Polska

Dla kogo: studenci i absolwenci kierunków informatycznych

 

Rozwiązania internetowe realizowane w technologii JAVA - autorzy prac dyplomowych podejmujący ten temat mogą wziąć udział w konkursie organizowanym już po raz siódmy przez firmę e-point SA (www.e-point.pl).

Na najlepszych czekają nagrody finansowe:

  • 1. miejsce - 7000 zł
  • 2. miejsce - 5000 zł
  • 3. miejsce - 3000 zł

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów kierunków informatycznych, a można do niego zgłaszać prace licencjackie, magisterskie i inżynierskie. Wyniki konkursów będą ogłoszone najpóźniej do 10 stycznia 2013 roku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.


****

PYTANIE DO EKSPERTA: CO WARTO NAPISAĆ W MAILU Z DOKUMENTAMI APLIKACYJNYMI?

Przesyłanie dokumentów aplikacyjnych via mail jest zdecydowanie najbardziej popularnym sposobem kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Procedura jest zawsze podobna: załączamy CV, załączamy list motywacyjny, ale niektórzy mogą zapytać co dalej? Dobre pytanie – treść i tytuł maila świadczą o nas podobnie jak dokumenty w załącznikach.

Przejdź do artykułu.


2012-03-06 ,