Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Kariery Youngpro.pl 06.02.2013

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_a16f27eaf84387564.jpg
Newsletter Kariery Youngpro.pl 06.02.2013


II edycja konkursu „Studenckie Gwiazdy Sprzedaży"

Co: konkurs stażowy

Gdzie: Poznań

Kiedy: zgłoszenia do 28 lutego br.

Dla kogo: studenci z całej Polski

II edycja konkursu „Studenckie Gwiazdy Sprzedaży", organizowanego przez Nickel Technology Park Poznań (NTPP), to przepustka do kariery dla uzdolnionych i otwartych na nowe wyzwania młodych ludzi. W konkursowych zmaganiach mogą wziąć udział studenci z całej Polski, niezależnie od rodzaju uczelni oraz kierunku, na którym studiują.

W tym roku na zwycięzców czekają staże zawodowe w PZU Życie, Grupie Eurocash, koncernie Philip Morris, Grupie BCC, spółce Groupon oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe w łącznej wysokości 8 tys. zł.

Zgłoszenia tylko do 28 lutego br.. Więcej informacji www.gwiazdysprzedazy.pl

****

Konkurs z zarządzania projektami

Co: konkurs

Gdzie: cała Polska

Kiedy: zapisy do 24 lutego br.

Dla kogo: studenci z całej Polski

Studenckie Koło Zarządzania Projektami ze Szkoły Głównej Handlowej oraz Project Management Group działające na Politechnice Wrocławskiej zapraszają studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie z zakresu zarządzania projektami, którego celem jest aktywizacja studentów do pogłębiania wiedzy z tej dziedziny.

Konkurs podzielony jest na 3 etapy: zapisy i test wiedzy; gra symulacyjna; finał. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. darmowe szkolenie z egzaminem certyfikującym do zrealizowania w firmie OMEC.

Więcej infomacji na: www.facebook.com/BoostYourProject  oraz www.boostyourproject.pl.

****

Letnia Akademia Humanity in Action

Co: 5 tygodniowy cykl bezpłatnych warsztatów

Gdzie: Warszawa, Berlin

Kiedy: zgłoszenia do 17 lutego 2013

Dla kogo: studenci i absolwenci

Pięciotygodniowa letnia Akademia to czas wypełniony wykładami, warsztatami i dyskusjami z naukowcami, dziennikarzami, aktywistami, wizyty w rządowych instytucjach, organizacjach pozarządowych, muzeach i miejscach pamięci. W zajęciach uczestniczyć będą młodzi aktywiści z Ukrainy, Polski, Stanów Zjednoczonych i Niemiec, a w programie niemieckim dodatkowo z Bośni i Hercegowiny. Zajęcia dotyczyć będą szeroko rozumianych praw człowieka, w szczególności stosunków między większością a mniejszościami narodowymi.

Akademia odbywa się w dniach 1-26 czerwca 2013 roku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.humanityinaction.org.

****

Ambasador Serwisu STUDENTPRAWA.PL

Co: program ambasadorski

Gdzie: cała Polska

Dla kogo: studenci prawa, zaangażowani i działający w środowisku akademickim

Ambasador portalu studentprawa.pl jest osobą kreatywną, dynamiczną, przedsiębiorczą, dobrze zorganizowaną, stale rozwijającą swoje umiejętności, pragnącą dzielić się swoim dotychczasowym doświadczeniem!

Jesteś osobą , która w profesjonalny sposób wykorzystuje to co dzieje się wokół niej by rozwinąć własne aspiracje? Jeśli tak to oferta współpracy skierowana jest właśnie do Ciebie!

Dowiedz się więcej na temat programu ambasadorskiego portalu Studentprawa.pl.

****

Capgemini ogłasza konkurs: “Wyjedź z nami na CeBIT!”

Co: konkurs

Gdzie: cała Polska

Kiedy: konkurs trwa do 24 lutego br.

Dla kogo: studenci informatyki i kierunków ścisłych

Jesteś studentem? Interesują Cię nowe technologie informatyczne? Jeśli tak, to nie zwlekaj długo. Weź udział w konkursie organizowanym przez Capgemini Software Solutions Center i wygraj wyjazd na targi CeBIT do Hanoweru. Konkurs trwa do 24 lutego 2013. Wyjazd w marcu.

Konkurs skierowany jest do studentów informatyki lub kierunków ścisłych, planujących swoje kariery w branży informatycznej.

Szczegóły na stronie: http://www.pl.capgemini-sdm.com/cebit

CeBIT to targi oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii informatycznych organizowane corocznie w marcu w Hanowerze. Targi przyciągają setki tysięcy zwiedzających z całego świata. W 2012 r. ekspozycje ponad 4200 wystawców z 70 krajów obejrzało około 312 tys. osób.

****

KŁAMSTWA W CV - 5 REKRUTERÓW, 5 HISTORII. MORAŁ? NIE WARTO

Czego rekruterzy nie lubią najbardziej? Kłamania i koloryzowania w CV. Jest to niestety zjawisko powszechne – jak wynika z badania Antal International, swoje dokumenty rekrutacyjne „retuszuje” nawet co trzeci kandydat. Intencje są czasami dobre – coś dodać, coś wykreślić, coś upiększyć, a ewentualne braki nadrobić do rozmowy kwalifikacyjnej. To droga donikąd – ripostują rekruterzy i zdradzają portalowi Youngpro.pl historie, w których przyłapali kandydatów na kłamstwie.

Przeczytaj artykuł na Youngpro.pl

****

PRACA W AUDYCIE: DZIEŃ, TYDZIEŃ, ROK Z ŻYCIA AUDYTORA

Szukaliśmy, pytaliśmy, drążyliśmy temat. Na czym polega zawód audytora, kto się w nim sprawdzi, jak wygląda typowy dzień pracy. Chcieliśmy się dowiedzieć, jakie są jego blaski i cienie. Dla niektórych badanie sprawozdania finansowego spółki to zadanie mozolne niczym przepisywanie książki telefonicznej, ale audytorzy, z którymi rozmawialiśmy, naprawdę się w tym realizują. Zalety? Możliwość poznawania ciekawych spółek, branż, wpływowych ludzi. Wady? To nie jest zawód dla zapalonych narciarzy.

Przeczytaj artykuł na Youngpro.pl


2013-02-06 ,