Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Dlaczego studenci i absolwenci chcą być w Youngpro?

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_e03e6b6dd39441935.jpg
Dlaczego studenci i absolwenci chcą być w Youngpro?
Najświeższe wiadomości, najlepsze oferty pracy, najbardziej przydatne poradniki - to rzeczy, które każdy student może znaleźć w Youngpro.pl. Dodajmy do tego jeszcze bazę szkoleń online oraz możliwość zawierania znajomości a otrzymamy najlepszy portal społecznościowy dedykowany dla studentów oraz absolwentów.

Działania na portalu są kompleksowe: student, który tu trafi, może znaleźć ofertę pracy, aplikować na nią, przeczytać o tym, jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, a nawet podszlifować swoje umiejętności dzięki szkoleniom online. Wszystko w jednym miejscu i z jednym profilem.

Profil przyda się również w poszukiwaniu pracy poza portalem - prosty generator CV i Listu Motywacyjnego sprawia, że użytkownik w każdej chwili może "wyciągnąć" swoje dokumenty aplikacyjne. Potem może je zanieść osobiście w miejscu, gdzie chce aplikować.

Ideą, która przyświecała powstaniu serwisu Youngpro.pl jest hasło "Zostań młodym profesjonalistą". Serwis skupia osoby, które chcą świadomie budować swoją karierę już w trakcie studiów tak, aby po ich ukończeniu zostać cenionym na rynku pracy Młodym Profesjonalistą. Kierujemy się etyką Młodego Profesjonalisty, która ma byś swego rodzaju drogowskazem dla wszystkich studentów oraz absolwentów.

W youngpro mamy świadomość jak ważnym elementem życia jest sfera zawodowa. Nie zapominamy jednak o tym, że to jego istotna część, a nie sedno. Sporo więc też w youngpro o równowadze między pracą a życiem osobistym.

W Youngpro.pl są obecni nie tylko użytkownicy i pracodawcy, ale też uczelnie, organizacje studenckie oraz uczelniane biura karier. W naszym katalogu znajdują się informacje o wiodących pracodawcach: wymaganiach wobec kandydatów, zasadach rekrutacji, terminach praktyk i stażu, jak również możliwościach rozwoju.
2012-09-20 ,