Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Łódź 8.04 - 14.04

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_df15bc76ea6374740.jpg

Newsletter Łódź 8.04 - 14.04 Dawka informacjo o inicjatywach, które pomogą ci w rozwoju swojej kariery. Sprawdź.

****

Łódzki SPINacz – kooperacja nauki i biznesu


Łódzki SPINacz to projekt współfinansowany ze środków unijnych, skierowany do studentów z terenu województwa łódzkiego. Składa się z 16 edycji kursów, każda po 48 godzin. Zajęcia będą odbywać się w formie ćwiczeń oraz ciekawych warsztatów aktywizujących uczestników.

Masz własny pomysł na firmę? Skorzystaj z jednej edycji kursu, gdzie eksperci ocenią Twój projekt, jego szansę na powodzenie a także stworzysz profesjonalny biznesplan. To dla ciebie możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach. Ponadto dowiesz się jakie możliwości i korzyści płyną z założenia i prowadzenia własnej firmy. Zajęcia prowadzone będą przez kadrę doświadczonych wykładowców, którzy są menadżerami, praktykami biznesu.  Nie czekaj i już dziś wyślij swoje zgłoszenie - jest tylko 160 miejsc. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.biurokarier.uni.lodz.pl/index.php/index/wiecej/id/12


****

Letnie Praktyki Menadżerskie


Co: praktyka 
Kiedy: do 15 kwietnia zgłoszenia
Gdzie : Procter&Gamble

Procter&Gamble to firma, która inwestuje w młodych ludzi i stwarza im doskonałe warunki rozwoju. Tym razem oferuje studentom trzy miesięczne praktyki letnie w działach produkcyjnych i działach wspierających ( zakupy, HR). Oferta skierowana jest do studentów 3, 4 i 5 roku studiów wyższych, którzy dobrze znają język angielski, są kreatywni i chcą wykorzystać swoją wiedzą w praktyce.

To dla ciebie szansa na zdobycie cennego doświadczenia, skorzystania z indywidualnego i  bogatego programu szkoleń i wsparcia specjalistów z całego świata. Zgłoś swoja kandydaturę za pośrednictwem strony www.kariera.procter.pl, masz czas do 15 kwietnia.


 

****

XI Festiwal Nauki, Techniki i SztukiCo: festiwal, impreza
Kiedy: 11-19 kwietnia
Gdzie: Łódź

"Inwestuję w siebie" to hasło tegorocznego Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki, odbywającego się w Łodzi. Impreza skierowana jest do młodych ludzi, którzy chcą poznać ciekawy świat nauki. Głównym założeniem wydarzenia jest pobudzenie młodzieży do pogłębiania wiedzy, promocja nauki, techniki i sztuki.

W tych dnia czeka na ciebie blisko 80 imprez - wykłady, pokazy i prezentacje z obszaru techniki i technologii, matematyki, informatyki, fizyki, chemii oraz medycyny i ekonomii. Odbędzie się także mnóstwo imprez towarzyszących oraz Piknik Naukowy. Zachęcamy do wzięcia udziału w festiwalu.****

Wycieczka do JTI Polska!


Co: Dzień otwarty
Kiedy: 19 kwietnia
Gdzie: JTI Polska, Gostkowo

W ramach akcji "Poznaj łódzkich Pracodawców" masz okazję odwiedzić międzynarodową korporację JTI Polska z siedzibą w Gostkowie. Wycieczka skierowana jest szczególnie do studentów Wydziału Mechaniki, Elektroniki, Budowy Maszyn i innych kierunków inżynierskich.

Weź udział w wyjeździe i zobacz, jak funkcjonuje jedna z najnowocześniejszych fabryk w regionie. Dowiedz się jak wygląda praca w JTI Polska, a także poznaj ofertę praktyk i staży dla studentów. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy dostępne są na stronie:


2011-04-08 ,