Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Łódź 6.05

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_df15bc76ea4625220.jpg
Newsletter Łódź 6.05Kolejna dawka ciekawych wydarzeń, dzięki którym możesz ruszyć swoją karierę do przodu.
****

Marketing ChallengeCo: gra miejska
Gdzie: start Wydział Zarządzania UŁ
Kiedy: 14 maja 2011r.


Marketing Challenge to jednodniowa gra miejska organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Marketingu UŁ „MarkeTEAM”.Tematem tegorocznej edycji jest marketing internetowy, a dokładniej ukazanie co raz większej roli Internetu w  biznesie. Turniej ma na celu połączenie nauki ze świetną zabawą terenową. Uczestnicy sprawdzą się w konkurencjach  umiejętnego poruszania się po zagadnieniach marketingowych. 


Co musisz zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy, że do 10 maja, na stronie http://www.gra.marketeam.pl/  zgłosisz swoją trzy osobową drużynę. Jeden z uczestników musi posiadać status studenta! W rekrutacji obowiązuje  zasada "kto pierwszy ten lepszy". Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody. 
****

Konkurs na pracę magisterskąCo: konkurs
Gdzie: Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami
Kiedy: zgłoszenia do 15 lipca 2011r.


Jeśli temat Twojej pracy magisterskiej dotyczy teorii i praktyki działalności funduszy inwestycyjnych - nie czekaj i zgłoś ją do konkursu organizowanego przez IZFiA. Ważne jest, by Twoja praca została obroniona w roku akademickim 2009/2011 lub 2010/2011 do 30 czerwca 2011 roku. 


Magistra obronić wypada, a dodatkowo możesz zarobić 5 000 pln czy też odbyć staż w jednym z działających na polskim  rynku towarzystw funduszy inwestycyjnych. Podpowiemy Ci jeszcze co ocenia jury konkursu: merytoryczną wartość pracy, nowatorstwo w użyciu tematu, dobór i wykorzystanie źródeł oraz stronę formalną pracy. Życzymy powodzenia.
****

Praktykuj w ŁodziCo: praktyka, staż
Gdzie: 18 łódzkich pracodawców
Kiedy:  zgłoszenia od 1 do 31 maja 2011r. 


Projekt "Praktykuj w Łodzi - staże wakacyjne 2011" organizowany przez Urząd Miejski w Łodzi, skierowany jest do  studentów i absolwentów łódzkich uczelni wyższych. Fundatorami staży są łódzkie firmy i instytucje. Łącznie zgłosiło się 18 pracodawców, oferując ponad 40 miejsc płatnych staży


Wakacyjna praktyka to dla Ciebie szansa zdobycia doświadczenia i cennej pozycji w CV. Wybierz interesującą Cię firmę lub branżę i wyślij elektroniczny formularz zamieszczony na stronie wydarzenia. Maksymalnie możesz aplikować na dwa stanowiska! Zgłoszenia przyjmowane będą od 1 do 31 maja 2011 r.


Więcej informacji znajdziesz na stronie http://praktyki.lodz.pl.

2011-05-06 ,