Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Łódź 31.03 - 6.04

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_df15bc76ea9807757.jpg
Newsletter Łódź 31.03 - 6.04

Nowy miesiąc i nowe wyzwania. Wiosna to najlepszy czas, aby pomyśleć o swojej karierze. Może na wakacje uda znaleźć się lepszą pracę, staż lub praktyki. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.****

XI edycja Akademii Kompetencji

Zapraszamy na Akademię Kompetencji
4-8 kwietnia 2011

Warsztaty, szkolenia przeprowadzane przez renomowane firmy, takie jak Multi Bank, Fujitsu Technology Solutions Sp z o.o., Indesit Company Polska Sp. z o.o. - to wszystko jest dostępne dla Ciebie podczas Akademii Kompetencji. W tych dniach masz szansę zdobycia nowych umiejętności, zaprezentowania się i nawiązania kontaktu z przedstawicielami wiodących marek na rynku. 

Rejestracja na szkolenia trwa do 2 kwietnia, a wszystkie informację dotyczące aplikacji znajdziesz na stronie www.biurokarier.uni.lodz.pl. O zakwalifikowaniu na dany warsztat decyduje kolejność zgłoszeń. Już dziś wejdź na stronę Biura Karier Uniwersytetu Łódzkiego, zobacz harmonogram szkoleń i wybierz coś dla siebie. ****

Warsztat "Zarządzanie projektem"


Firma Procter & Gamble organizuje szkolenie 12 kwietnia, godz. 10:00-16:00 sala konferencyjna w Fundacji Inkubator ul. Piotrkowska 114, III piętro


"Zarządzenie projektem" to temat warsztatu, który przeznaczony jest dla studentów Politechniki Łódzkiej. Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę na temat cyklu życia  projektu oraz narzędzi ułatwiających zarządzaniem projektem, a także wezmą udział w praktycznych ćwiczeniach. Studenci poznają też mechanizmy pracy zespołowej. 

Aby wziąć udział w warsztacie musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go na adres szkolenia@mlodziwlodzi.pl. Ilość uczestników jest ograniczona, w rekrutacji ważna jest kolejność zgłoszeń.

http://mlodziwlodzi.pl/ - tu znajdziesz formularz zgłoszeniowy i program. 


****

Case Week w Łodzi


Organizacja studencka IAESTE zaprasza na szkolenie 11 -15 kwietnia 2011

IAESTE  Case Week  to wydarzenie skierowane do tudentów kierunków technicznych, w którym masz szansę wziąć udział. W wybranych miastach Polski zostaną przeprowadzone bezpłatne warsztaty, gdzie uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności w danej dziedzinie. Szkolenia organizowane są przez profesjonalistów i pracodawców  komercyjnych firm z branży technologicznej.

Case week to dla Ciebie możliwość zdobycia cennego doświadczenia, zgłębienia tajników najnowszych rozwiązań technologicznych oraz szansa zaprezentowania się przed potencjalnym pracodawcą. Nie czekaj i już dziś zgłoś swoją kandydaturę. Termin zgłoszeń upływa 7 kwietnia, a ilość miejsc jest ograniczona. 

Szczegółowy harmonogram warsztatów znajdziesz na stronie: www.caseweek.iaeste.pl


****

Pokaż język Łodzi!


Konkurs "Młodzi w Łodzi - językowzięci" skierowany jest do studentów i absolwentów łódzkich uczelni wyższych, zameldowanych na terenie Łodzi. Jego głównym założeniem jest promocja nauki języków obcych i zachęcenie młodych ludzi do podnoszenia swoich kwalifikacji językowych.

Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie 3 semestrów nauki jednego języka obcego, najbardziej poszukiwanego przez łódzkich pracodawców. Atutem jest, że są to języki mało popularne na rynku pracy np. fiński, norweski, duński i inne.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 7 kwietnia. Zwycięzców poznamy w drugiej połowie kwietnia. Szczegółowe zasady uczestnictwa, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie http://mlodziwlodzi.pl/o-programie/konkurs-mlodzi-w-lodzi-jezykowzieci
Życzymy powodzenia.
2011-04-01 ,